IZER HOTEL & BEACH CLUB ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

​Izer Hotel & Beach Club se nachází v krásné zátoce Torba v Egejském moři, 7 km od centra města Bodrum a 30 km od letiště Bodrum.

Vybavení hotelu

​V hotelu je hostům k dispozici recepce, lobby, restaurace, 3 bazény, aquapark, 2 dětské bazény, miniklub, dětské hřiště, 2 á la carte restaurace, 4 bary (lobby bar, bar u bazénu, snack bar a diskobar), diskotéka, lékař, animace, obchody, kadeřník, prádelna, půjčovna aut, WiFi připojení k internetu zdarma, tenisový kurt, konferenční místnost, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje pokoji několika typů, které jsou standardně vybaveny individuální klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, minibarem (plný při příjezdu, poté zdarma jen voda), trezorem (za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

​All inclusive:snídaně, oběd, večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, půlnoční svačina, večeře v á la carte restauraci (1.6 – 30.9, nutná rezervace), odpolední svačina, zmrzlina (červen-září), káva/čaj, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ve snack baru, v baru u bazénu, v lobby baru a v diskobaru.

Pro děti

Dětský klub 4-12 let

Pláž

​Hotel se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážové osušky zdarma oproti depozitu.

Sport a zábava

​Zdarma: aquapark, turecké lázně/hamam, sauna, fitness centrum, šipky/ boccia, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis vč. vybavení, šlapadla, kanoe, windsurfing.

Za poplatek: vodní lyže, wake boarding, (instruktor k dispozici), jízdy na banánu, ringo, parasailing, jet-ski, potápění (instruktor k dispozici), vodní lyže, vodní skútry, soukromé plavby na jachtě, osvětlené tenisové kurty, herní místnost.

Hotel pořádá denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

Stránky hotelu

www.izerhotel.com

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
IZER HOTEL & BEACH CLUB H2683
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA