LUXUSNÍ SAFARI - ZLATÁ KLASIKA TANZÁNIE ****

INFORMACE O HOTELU

1.DEN

Odlet z Prahy.

2.DEN

Přílet do Tanzanie na letiště Kilimanjaro, přivítání na letišti zástupci místní CK a transfer do hotelu Arusha Cofee Lodge , nacházející se na okraji největší kávové plantáže v Tanzánii.

3.DEN

Po snídani odjezd do Oliver´s campu, který se nachází v národním parku Tarangire, který je známý svou sloní populací a baobaby všech možných tvarů vytvářejících krásné prostředí.
Po obědě následuje odpolední safari s pozorováním západu slunce, návrat později večer.
Oliver´s camp má úžasnou polohu, která vám zajistí neopakovatelný zážitek v buši. Z tábora je skvělý přístup k vrcholkům NgoroNgoro, Velké příkopové propadlině, k regionu jezera Manyara a samozřejmě do parku Tarangire.
Zaměstnanci toho parku s dlouholetými zkušenostmi vás rádi doprovodí na pěší safari, což je specialitou v tomto místě.

V tomto parku strávíte následně i 4.den.

Strava: plná penze

4.DEN

Po snídani vás čeká celodenní safari v NP Tarangire včetně stravy.
Pro mnoho stěhovavých zvířat je tato oblast každoročním cílem. Můžete zde vidět skupiny a stáda slonů, zeber, buvolů, kozorožců a samozřejmě zde obchází také lvi hledající kořist, dále jsou zde stáda antilop, prasat bradavičnatých, hrochů, lišek, šakalů a skupinky gepardů.

Strava: plná penze

5.DEN

Po snídani odjezd ke krásnému mělkému alkalickému jezeru Manyara, třpytícího se v puklině pohoří Great Rift Valley.
NP Manyara je zatsrčený pod majestátní zdí pohoří Rift Valley, skládá se z tenkého zeleného pásu lesa, lemovaného 600m vysokými červenými a hnědými útesy na straně jedné a břehy bílého jezera na straně druhé.
V korunách akácií se ukrývají před žárem slunce lvi, na planinách se pasou buvoli, pakoně, sloni, žirafy a další zvířata.
Později se západem slunce se přesunete na útesy, kde budete moci západ pozorovat.

Následuje přejezd do NP NgoroNgoro do venkovského panského sídla The Manor at Ngorongoro , které se může pochlubit krásnými zahradami s výhledem na okolní kopce plné kávových polí.

Strava: plná penze

6.DEN

Po snídani se vydáte objevovat unikátní přírodní úkaz – kráter a národní park Ngorongoro, který je také nazýván osmým divem světa, díky unikátní biosféře, která zde panuje již od počátku věků. Je to ráj pro zvířata, kterých zde žije více než 20.000, včetně nosorožců černých. Čeká Vás překrásný zážitek, kdy budete sjíždět do samého srdce kráteru po strmých cestách, budete projíždět rychle se měnící vegetací díky velkému převýšení a budete mít možnost pozorovat zdejší početná stáda zeber, pakoní, žiraf, slonů a bůvolů. Bohaté pastviny a stálá voda na dně kráteru Ngorongoro zaručuje dobrou obživu pro všechny jeho obyvatele. Mohou se volně pohybovat i mimo kráter, zůstávají tady však kvůli dobrým podmínkám. V NgoroNgoro je zde tak jedna z největších koncentrací volně žijících zvířat v Africe. Oběd formou pikniku si dáte na dně kráteru u jezírka plného hrochů a v dálce budete mít možnost zahlédnout hejna plameňáků. Ve večerních hodinách návrat do hotelu The Manor at Ngorongoro .

Strava: plná penze

7.DEN

Po snídani odjezd na letiště Manyara a přelet na letiště Kogatende (cca 50 min.) v severní části NP Serengeti. Zde strávíte následující tři dny dopoledním a odpoledním safari.

U campu, kde budete ubytováni jsou možnosti dalších aktivit, jako např.procházky buší, pěší safari či kulturní návštěvy.
V severním Serengeti je velké množství býložravců včetně žiraf, hrochů, impal či gazel Thomsonových. Tato oblast se pyšní také největší koncentrací slonů a buvolů v Serengeti. Ze zástupců velkých šelem zde naleznete lvi, leopardy, gepardy a hyeny.

Nocleh v Sayari Campu, který byl ne náhodou zvolený jako top safari camp na světě. Intimní, stylové a elegantní apartmány umístěné ve svahu, z bezkonkurenčním výhledem do okolí.

Strava: plná penze

8.DEN

viz 7.den

Nocleh v Sayari Campu.

Strava: plná penze

9.DEN

viz 7.den

Nocleh v Sayari Campu.

Strava: plná penze

10.DEN

Snídaně v hotelu, dopoledne Vás čeká odjezd do Arushy a následný transfer do hotelu Arusha Cofee Lodge , kde budete mít oběd a k dispozici Vám bude pokoj pro osprchování a sbalení kufrů. Ve večerních hodinách transfer na letiště Kilimangaro a odlet do Evropy (možnost prodloužení pobytu o relaxaci na krásném ostrově Zanzibar – rádi Vám zpracujeme nabídku na míru, kontaktujte nás)

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
LUXUSNÍ SAFARI - ZLATÁ KLASIKA TANZÁNIE H3826
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA