Carlton St. Moritz *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Tento hotel byl vybudován v roce 1913 na zakázku ruského cara Nikolase II jako jeho letní rezidence. Později se tato unikátní budova stala pětihvězdičkovým hotelem patřícím mezi nejluxusnější rezidence horského střed

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, 2 restaurace, 1 bar s velkou terasou, konferenční centrum, obchod s lyžařským vybavením. Hotel nabízí dále služby kadeřníka, hlídání děti, čištění obuvi, lyžařské školy St Moritz Ski School. Součástí hotelu jsou i lázně Carlton Spa rozkládající se na ploše 1200 m2, které patří mezi nejkvalitnější celého Švýcarska. Zde můžete využít např. venkovní vyhřívaný bazén, vnitřní bazén, saunu, finskou saunu, místnost s vířivkou, relaxační masáže, špičkově vybavenou posilovnu, společenskou místnost s krbem nebo také salón krásy s péčí o tělo, obličej, manikúrou a pedikúrou aj.

Vybavení pokoje

Hotel se skládá z 60 velmi luxusních suit, ve kterých se ideálně snoubí prostor se slunečním světlem. Všechny mají výhled na kouzelné v zimě zamrzlé jezero a jsou vybaveny prostornými mramorovými koupelnami s župany a vysoušečem vlasů, některé mají balkón jiné terasu. K dispozici je rovněž i dobře zásobovaný minibar a satelitní televize
Podle velikosti a uspořádání hotel rozlišuje následující typy suit:
JUNIOR SUITA (45-65 m2)
DELUXE SUITA (70 m2)
ROHOVÁ SUITA (75m2)
GRAND SUITA (75-80 m2)
CARLTON SUITA (95m2)
CARSKÁ SUITA (160 m2)

Stravování

Polopenze. Večeře typu „Dine Around“, můžete takto povečeřet buď v restauraci Romanoff nebo Tschiné Casual Dining.

Sport a zábava

Využijte dne k lyžování na jedné z devíti lyžařských oblastí, které jsou propojeny skibusy. Po návratu se nechte hýčkat v hotelovém lázeňském centru Carlton spa a večer můžete využít k procházce v uličkách kouzelného St Moritze.

Stránky hotelu

www.carlton-stmoritz.ch

Náš názor

Pohádkové prostředí s výhledem na jezero pro milovníky přepychu a komfortu.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
Carlton St. Moritz H1370
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA