FOUR ELEMENTS SUITES ****+

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel Four Elements Suites se nachází nedaleko pláže a centra letoviska Salou, Costa Dorada. V okolí hotelu naleznete řadu nákupních možností, bary a restaurace. Barcelona je od hotelu vzdálena cca 90 km, v blízkém okolí se nachází vodní park Aquopolis či zábavní park Port Aventura.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex Four Elements Suites je rozmístěn ve čtyřech budovách, k dispozici je zde hostům recepce, vstupní hala, restaurace, výtahy, bar, bar u bazénu, sál s kinem, venkovní bazén s terasou na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, osušky k bazénu (za poplatek), biliár, dětské hřiště, animační programy. Za poplatek hosté mohou využít trezor, připojení k internetu, masáže a biliár.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, vybavenou kuchyňku, telefon, SAT/TV, trezor (za poplatek), miniledničku, balkon nebo terasu. Bezbariérové pokoje na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze, plné penze či all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje: plnou penzi formou bufetu, nápoje k hlavním jídlům (nealko, voda, pivo, víno), neomezená konzumace místních alkoholických (víno, sangria, pivo, gin, vodka, whisky, brandy, rum) a nealkoholických nápojů v baru 10.00-23.30 hod., lehké občerstvení během dne (pizza, hamburger, sendvič, hot-dog, hranolky atd.) 10.00-19.00 hod., káva, čaj, zmrzlina, animační programy.

Pro děti

Hotel Four Elements Suites nabízí pro ty nejmenší dětské hřiště, bazén, miniklub. Dětská postýlka (za poplatek, cca 5 EUR/den),

Stránky hotelu

www.aparthotelfourelements.com/

HODNOCENÍ TripAdvisor

Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
FOUR ELEMENTS SUITES H4184
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA