BENDINAT ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

V zátoce Palma na břehu moře se nachází malý hotel v středomořském stylu, který je celý schovaný v exkluzivní rezidenční zóně Bendinat, 18 km od letiště a 9 km od hlavního města Palma. Mallorská oáza, která skrývá bazén se soláriem, rozlehlé zahrady, krás

Vybavení hotelu

Hotel má 52 klasických i moderních místností, konferenční místnost, internetové připojení zdarma, restauraci à la carte, bazén se snack barem, rozlehlé terasy a zahrady s výhledem na moře, přímý vstup do moře.

Vybavení pokoje

Každý pokoj má vanu nebo sprchu, vysoušeč vlasů, minibar, televizi se satelitem, telefon, k pronájmu trezor, balkón nebo terasu s výhledem na moře.

Stravování

​Snídane jsou podávány formou bohatého bufetu. 

Pro děti

Bazén pro děti.

Pláž

Písečná pláž ukrytá v okolních skalách přímo pod hotelem.

Sport a zábava

Hotel má přímý přístup k moři, takže je ideální pro plavání a potápění. V okolí se nachází pět golfových hřišť, centrum Palmy je pět minut autem od hotelu a za pár minut chůze se dostanete do známého přístavu Puerto Portals, kde můžete pozorovat plující jachty, toulat se po obchůdcích nebo posedět v některém z místních barů.

Stránky hotelu

www.hotelbendinat.es

Náš názor

Doporučuji všem náročným cestovatelům a vyznavačům golfu.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
BENDINAT H706
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA