KOMPLEX VIL SAO RAFAEL ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Luxusní komplex vil se nachází na okraji městečka Albufeira v krásně udržované zahradě plné oleandrů, palem a ibišků, jen několik minut chůze (300 m) od romantické pláže stejného jména, pyšnící se oceněním „ Modré vlajky EU“. Do historického centra Albufe

Vybavení pokoje

Apartmány typu T0 a T2 jsou velmi moderně zařízeny mají TV se satelitním příjmem, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, plně vybavený kuchyňský kout, koupelnou/WC. Apartmány T0 jsou v přízemí s terasou a malou zahrádkou. Apartmány T2 jsou patrové a mají navíc krb, dvě ložnice a balkon,. Vily V3 (3 ložnice – max. 8 osob) a V4 (4 ložnice – max. 10 osob) mají svojí vlastní zahradu, garáž a bazén.

Pro děti

Komplex je nadstandardně vybaven dětským klubem se spoustou zajímavých programů, které jsou zde pro Vaše ratolesti připraveny. Dětský klub je určen dětem od 2 do 12 let a otevřen denně kromě pondělí od 10:00 do 17:00 hodin a je zdarma k dispozici všem hostům. Pro děti je zde vybudován speciální areál, kde si mohou hrát, malovat, sportovat a tvořit pod dohledem zkušeného dozoru. V rámci těchto služeb jsou pro děti pořádány výlety do vodních parků – Zoomarine, Atlantic Park, Big One, Crazy World (za poplatek). 2x týdně jsou pořádána dětská divadelní představení, po jejichž shlédnutí budete na své děti zajisté hrdí. Pro dospívající mládež je zde vymezena společenská místnost s internetem, televizí, videem a hifi-věží.

Sport a zábava

Široké možnosti sportovního vyžití areálu zdarma ocení zejména milovníci aktivní dovolené: 4 tenisové kurty (dva jsou osvětlené), hodiny tenisu s profesionálním trenérem (za poplatek), stolní tenis, malé fotbalové hřiště, basketbal, házená, plážový volejbal, 2x týdně aerobik, sportovní tanec, balet, vodní pólo, jóga, stretching. Na pláži je možné zapůjčení šlapadel a ostatní vodní sporty si můžete vyzkoušet v centru Albufeiry.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
KOMPLEX VIL SAO RAFAEL H520
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA