MANDARIN ORIENTAL KUALA LUMPUR *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Mandarin Oriental se nachází mezi známými mrakodrapy Petronas Twin Towers a svěžími zahradami městského parku v Kuala Lumpuru. Hotel je vzdálený přibližně 45 kilometrů od mezinárodního letiště Kuala Lumpur.

Vybavení hotelu

Těšit se můžete na nekonečný bazén a 10 restauračních zařízení a barů. Najdete zde i kurty na tenis a squash, lázňské centrum, fittness centrum, nechybí ani business centrum a směnárna.

Vybavení pokoje

Hotel Mandarin Oriental, Kuala Lumpuru nabízí ubytování ve stylových pokojích vybavených dokovací stanicí pro iPod a DVD přehrávačem. Klimatizované pokoje mají luxusní mramorovou koupelnu s toaletními potřebami a oddělenou sprchou a vanou, 42palcovou TV s plochou obrazovkou, minibar a zařízení pro přípravu čaje/ kávy.

Stravování

V hotelových restauracích se podávají pokrmy různých kuchyní včetně západní, čínské a japonské. Posedět u osvěžujícího nápoje a koktejlu můžete v salonku Sultan, Casbah a v salonku u parku.

Sport a zábava

Hostům je v hotelu k dispozici hotelové spa a wellness centrum s místnostmi pro terapie, horká pára se saunou, fitness centrum, tenisový kurt, masáže, vířivka, squash, venkovní bazén, kurzy vaření, golf a lekce jógy.

Stránky hotelu

www.mandarinoriental.com/kualalumpur

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
MANDARIN ORIENTAL KUALA LUMPUR H3000
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA