MELIÁ ANGRA MARINA & CONVENTION RESORT ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel se nachází na pobřeží Costa Verde 11 km od přímořského letoviska Angra dos Reis, vedle pláže Pimenta. Vzdálenost do Rio de Janeira je 170 km, Paraty 70 km.

Vybavení hotelu

V hotelu Meliá Angra Marina & Convention Resort najdete restauraci Atlântico, 2 bary (jeden u bazénu, druhý v lobby), služby: celodenní pokojový servis, konferenční centrum, směnárnu, půjčovnu aut, lékaře, parkoviště. Hotel je vybaven pro vozíčkáře.

Vybavení pokoje

Všech 200 pokojů je vybaveno koupelnou s WC, klimatizací, televize se satelitem, přímou telefonní linkou, připojením k internetu, minibarem a trezorem.

Sport a zábava

Hotel pořádá zábavné programy pro děti i dospělé, je zde možnost vodních sportů, půjčovna lodí a jachet a mnoho dalšího. Nachází se zde dva tenisové kurty, jedno víceúčelové hřiště, suchá a parní sauna, posilovna, dětský klub a fantastický bazén!

Náš názor

Krásná dovolená, kterou doporučujeme zkombinovat s pobytem v Rio de Janeiru.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
MELIÁ ANGRA MARINA & CONVENTION RESORT H1068
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA