DROMOLAND CASTLE - GOLF *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

​Uprostřed soukromého panství o velikosti 410 akrů stojí majestátný Dromoland Castle. Řadí se mezi nejpůsobivější a nejvyhlášenější hotely v Irsku a je jedním z nejžádanějších evropských pětihvězdičkových hotelů. Působivá historie sahá až do pátého století, kdy byl Dromoland rodovým sídlem přímých potomků Braina Boru, velkého krále Irska. Stará elegance tu plynule přechází v současný luxus. Dle tradice přináší Dromoland prvotřídní, leč velmi nenápadné služby a nikdy neslevuje ze svých vysokých nároků.

Vybavení hotelu

​Hosté se mohou uvolnit pod starostlivým dohledem personálu a vychutnat si vybrané pokrmy a vyhlášená vína, stejně jako si užít klidu sauny, parní lázně nebo vyhřívaného bazénu. Na své si přijdou i milovníci knih, kteří se mohou večer zabrat do četby u praskajícího krbu.  Umístění pouhých osm kilometrů od mezinárodního letiště Shannon vytváří z tohoto hradu ideální základnu k prozkoumávání kouzelné irské krajiny a měst jako je Limerick a Galway. 

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje mají starožitný nábytek, luxusní koupelnové doplňky s logem hotelu, moderní vymoženosti jako například interaktivní televizi s přehrávačem hudby a filmů, připojení na internet a osobní trezor.


Stravování

​Každý si tu přijde na své, ať už si žádá slavnostní večeři o šesti chodech, odpolední čaj v salonku nebo lehkou svačinu ve venkovském klubu. Pro zvláštní příležitosti během dne vám může šéfkuchař připravit piknikový koš s lahví šampaňského. 

Sport a zábava

​Dromoland je díky své poloze a vybavenosti ideálním místem pro aktivity. Pravděpodobně největší atrakcí je proslulé hotelové golfové hřiště, které speciálně navrhla golfová legenda J.B.Carr ve spolupráci s předním golfovým architektem, Ronem Kirbym. Okolní pozemky jsou vhodné na procházky i jízdu na koni. Jezero pak přímo vybízí k rybaření a plavbě na lodičkách. Uvolnění hosté zažijí v nově vybudovaných lázních a v salonu krásy. 

Náš názor

​Díky luxusnímu prostředí a pohostinnosti personálu tu ma každý host pocit, jako by byl součástí královské rodiny. Na pozemcích sídla se navíc rozkládá jedinečné golfové hřiště, které je dílem golfové legendy a významného golfového architekta. 

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
DROMOLAND CASTLE - GOLF GH1631
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA