DUBLIN + DRUIDS GLEN RESORT - golf let *****

Golf-Irsko-Druids-Heath-golf

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Tento luxusní resort se nachází přibližně 30 minut od hlavního města Irska - Dublinu. Naleznete ho v části zvané Wicklow, které se také říká "zahrada Irska" nebo "Augusta Evropy". Na jedné straně resortu se nachází Irské moře a na druhé straně hory. Místo je ideálním místem pro náruživé golfisty, kteří vyžadují ubytování na vysoké úrovni v příjemném a klidném prostředí spojeném s hrou na špičkových golfových hřištích. V roce 2005 byl Druids Glen Golf Resort oceněn jako nejlepší golfový resort v Evropě.

Vybavení hotelu

Hotelovým hostů je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů ("Druids Brasserie" servírující snídaně a večeře, pokrmy mezinárodní kuchyně, "Fairways" s výběrem lehkého občerstvení, "Flynn`s Restaurant" nabízející výborné steaky a výběr pokrmů a la carte, "Thirteenth Bar" také nabízející lehká a rychlá jídla a nápoje). Dále je zde health club s fitness, lázeňské centrum, vnitřní bazén, whirpool, sauna, kongresové centrum s moderním technickým vybavením včetně vysokorychlostního internetu. Parkoviště je samozřejmostí.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 148 pokojů. Pokoje jsou komfortně a moderně vybaveny, jsou klimatizovány, mají vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC, základní hygienické potřeby), budík, TV se satelitním příjmem, krb, mini bar, placené filmové kanály, kávovar, žehličku a žehlící prkno, dětskou postýlku (na vyžádání), trezor.

Stravování

V ceně je Irská snídaně. Doporučujeme však vydat se do Dublinu, kde v samotném centru města naleznete nepřeberné množství restaurací a hospůdek.

Sport a zábava

Místní golfová hřiště Druids Glen a Druids Heath patří mezi nejlepší v Evropě. Turnaje v Druids Glen hráli golfové hvězdy jako Nick Faldo, Ernie Els, Seve Ballesteros, John Daly, Ian Woosnam, Jose-Maria Olazabal, Retief Goosen nebo třeba Sandy Lyle. V blízkém okolí se nacházejí další výborná golfová hřiště a klient má tedy možnost hrát každý den jiné hřiště. Po hře je výborné zrelaxovat v lázeňském centru (masáže, vnitřní bazén, whirpool, sauna), kromě toho okolní krajina skýtá možnosti k provozování dalších aktivit (jízda na horských kolech, rybolov, turistika, jízda na koni, jogging, plachtění, potápění, tenis, lyžování...). Dále je zde velké množství historických a kulturních památek, nesmíme zapomenout ani na samotný Dublin, který rozhodně stojí k navštívení.

Golf

DRUIDS GLEN GOLF
Dvě různorodá 18 jamková mistrovská hřiště nabídnou světovou kvalitu a maximální požitek ze hry. Druids Glen Course, známé jako „Augusta Evropy“, má typický parkový charakter. Na jeho ploše se nachází velké množství umělých jezírek, okrasných květin, keřů a stromy lemovaných fairwayí. V roce 2005 bylo zvoleno evropským hřištěm roku. Druhé z nich, Druids Heath Course, je odrazem místní krajiny. Kombinuje prvky parkového a linksového hřiště. Typické pro jamky na tomto hřišti jsou prudké změny výšek. Problémy může způsobit přes 100 nebezpečně umístěných bunkrů. Obě dvě hřiště navrhl známý architekt Pat Ruddy.

Stránky hotelu

https://www.druidsglenresort.com

Google mapa

1.DEN

odlet z Prahy v 15:25 hod, přílet do Dublinu v 16:55 hod a transfer do hotelu Druids Glen, ubytování a večeře (není zahrnutá v ceně).

2.DEN

snídaně v hotelu, po snídani odjezd na golfové hřiště Wicklow links , tee time a poté transfer do hotelu Druids Glen a nocleh.

3.DEN

snídaně v hotelu, po snídani tee time na golfovém hřišti Druids Glen

4.DEN

snídaně v hotelu, po snídani tee time na golfovém hřišti Druids Heath

5.DEN

snídaně v hotelu, po snídani prozkoumáme zdejší překrásné okolí, ráno se vydáme do nedalekých hor Wiclow Mountains, kde začneme prohlídkou Glendalough, zachovalého klášterního sídliště a poutního místa křesťanů, které je zasvěceno sv. Kevinovi. Pokračujeme po zpevněné rovinaté cestě až k UPPER LAKE, kde se nám nabídnou fascinující výhledy na okolní hory a místní vodopády. Na cestě zpět se zastavíme u populární hory GREAT SUGAR LOAF, křemencového kuželu, který je výrazným symbolem dublinského regionu a nabízí úchvatné výhledy na přímořská městečka GREAYSTONES a BRAY. Nakonec se vydáme na poloostrov nedaleko od Dublinu, zvaný Howt. Příjezd do Dublinu v odpoledních hodinách, ubytování v 4* hotelu v centru Dublinu a večeře někde ve městě v lokální restauraci (není zahrnuto v ceně).

6.DEN

Snídaně v hotelu, po snídani pěší prohlídka Dublinu, v cca 15:00 hod odjezd od hotelu na letiště v Dublinu. Odlet z Dublinu v 18:10 hod, přílet do Prahy ve 21:40 hod.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
DUBLIN + DRUIDS GLEN RESORT - golf let GH4805
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA