GRAND HYATT DUBAI - golf *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Luxusní pětihvězdičkový hotel Grand Hyatt zaujímá velmi strategickou polohu v centru Dubaje poblíž Dubai Creeku. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých deset minut a poblíž hotelu naleznete také Světové obchodní centrum, golfové hřiště Dubai Creek Golf Course, veřejný park Dubai Creek Park či obrovský obchodní dům Wafi City Centre Shopping Mall.

Vybavení hotelu

Hotel Grand Hyatt je situován v rozlehlé zahradě a pyšní se 14 restauracemi a bary, rozsáhlými krásnými lázněmi a zařízením pro fitness, jejichž součástí je šest terapeutických místností, sauna, jacuzzi, salón krásy, kadeřnictví, dva squashové kurty, čtyři tenisové kurty, fitness centrum, 450 m dlouhá běžecká dráha, krytý bazén, venkovní bazény. Pro děti je zde připraven dětský klub, dětský venkovní bazén a hosté mají možnost využívat službu hlídání dětí. Pro obchodníky je v hotelu Grand Hyatt k dispozici vybavené business centrum, konferenční místnosti a 11 jednacích místností.

Vybavení pokoje

Grand Hyatt Dubai nabízí celkem 674 luxusních pokojů a suit, jež jsou zařízeny tradičními arabskými prvky a mramorovými koupelnami. Luxusní koupelny mají samostatnou vanu, sprchový kout, dvojité umyvadlo a bidet. Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní televizí, vysokorychlostním internetem, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem, zařízením pro přípravu kávy a čaje, žehlicím prknem a žehličkou. K dispozici Vám je také 24-h pokojový servis. Pokoje mají výhled na město nebo na Dubai Creek.

Stravování

V restauracích Hyatt si hosté mohou vybrat z indické, japonské a singapurské kuchyně. Hosté mohou stolovat na jedné z teras s výhledem na zahrady resortu. Máte možnost sledovat šéfkuchaře v akci díky otevřeným kuchyním. Místní restaurace se počítají mezi ty nejlepší v Dubaji: Awtar – středozemní kuchyně, Manhattan Grill – steak house, Andiamo! - italská kuchyně, The Market Café – výběr z několika druhů kuchyní, Peppercrab – singapurská restaurace, Vox – asijská kuchyně, Sushi, iZ -indická kuchyně, Vinoteca – italská vína, Al Nakheel – lounge, Cooz – jazzový bar, Pool bar, MIX – night club.

Sport a zábava

Hosté mohou využívat masáže, bazény, saunu, jacuzzi, 4 tenisové kurty, 2 squashové kurty, moderní fitness centrum, 450 m dlouhou joggingovou dráhu. Anebo se jen tak procházet perfektně udržovanou zahradou s potoky a mosty.

Stránky hotelu

http://dubai.grand.hyatt.com/en/hotel/our-hotel.html

Náš názor

​Tento hotel je oblíben převážně svoji polohou a překrásnými zahradami.  Je vhodný pro rodiny s dětmi, kteří chtěji být v centru dění.


HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
GRAND HYATT DUBAI - golf GH1605
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA