HOTEL TRANSAMÉRICA COMANDATUBA - golf *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Na ostrůvku vzdáleném 50 km od Ilhéus se nachází jedna z nejlepších možností strávení báječné dovolené uprostřed klidu, nedotčené přírody a přitom komfortně.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí odpočinek v baru, fitness centrum, saunu, internet, knihovnu, tenis a plážový volejbal, v hotelové zahradě se nachází rafinovaně řešené bazény. Dále hotel nabízí nejkomplexnější lázně z celé Brazílie, má vlastní letiště (10 minut od hotelu), které je největší a nejmodernějším soukromým letištěm v zemi. Salón krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), lékařská ordinace a nespočet dalších vymožeností, které Vám zaručí opravdovou dovolenou snů. Hotel má vlastní 18-ti jamkové golfové hřiště s podpisem amerického projektanta Dana Blakenshipa a nachází se na břehu oceánu. Kontrast kokosových palem, písečných dun, zelených greenů a azurové vody Atlantiku působí skutečně pohádkově.

Vybavení pokoje

360 hotelových pokojů je rozmístěno v bungalovech na ostrově, který celý patří hotelu, tvoří ho jedna obrovská zahrada lemovaná bělostnými plážemi. Některé pokoje jsou v hlavní budově. Každý z pokojů má vlastní klimatizaci, koupelnu s WC, minibar, TV, telefon a trezor (za poplatek). Mezi bungalovy se pohybuje vláček, který Vás na zavolání z pokojového telefonu zaveze na místo určení.

Stravování

Snídaně formou nesmírně bohatého bufetu, v němž najdeme všechny druhy ovoce, obědy a večeře výběrem z rafinovaného menu, nebo také formou bufetu.

Sport a zábava

Hotel nabízí svým hostům skutečně širokou nabídku aktivit: squash, tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, vodní komplex (1200 m2) skládající se ze 3 bazénů, z nichž jeden je olympijský a má vodopád a tobogán. Samozřejmě nesmí chybět fitness centrum, sauna, masáže, vodní sporty na pláži (vodní lyže, vodní banán, kajak), nebo vyjížďky za lovem ryb. Hotel nabízí i řadu velmi zajímavých vycházek k poznání okolní krajiny a přírody.

Golf

Místní golfové hřiště je práce amerického projektanta Dana Blakenshipa a nachází se na břehu oceánu. Kontrast kokosových palem, písečných dun, zelených greenů a azurové vody Atlantiku působí skutečně pohádkově.

Stránky hotelu

http://www.transamerica.com.br/

Náš názor

Krásný a komfortní hotel uprostřed nedotčené přírody uspokojí i ty nejnáročnější. Čeká Vás dovolená jako z pohádky.

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
HOTEL TRANSAMÉRICA COMANDATUBA - golf GH1145
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA