LIKULIKU LAGOON RESORT *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Likuliku Lagoon Resort je situován na jednom z nejkrásnějších ostrovů na Fiji, přímo v srdci tyrkysové laguny. Nachází se cca 25 km od mezinárodního letiště Nadi.

Vybavení hotelu

Luxusní bungalovy umístěné nad vodní hladinou nabízí vlastní přístup do vody i průhlednou podlahu, díky které můžete sledovat báječný podmořský svět. Ručně pletené doškové střechy, dřevěné stropy a exotický mix přírodních materiálů spolu s moderními prvky vytváří magický vzhled těchto bungalovů. ,,Fijiana“ Restaurant" je ústředním bodem celého resortu. V jejích intimních prostorách se můžete kochat výhledem na lagunu, zahrady a bazén v jedinečném prostředí zdejších památek, zvuků a chutí. Kuchyně je čistá, svěží a kreativní a zakládá si na těch nejlepších místních produktech s důrazem na mořské plody, čerstvé tropické ovoce a prémiové potraviny a na rozmanitou kulturu. Večery bývají obohaceny různými tematickými programy, které mají za úkol představit místní kulturní prvky a zvyklosti. V lázních Tatadra si můžete vychutnat nekonečné uvolňující masáže, nechte hýčkat vaše smysly a ponořte se do světa duševního klidu.

Vybavení pokoje

10 Over Water Bure nabízí 60 m² obytné plochy, venkovní terasu o rozloze dalších 31 m² se vstupním molem do vody. Bure jsou postaveny tak, aby zajišťovali maximální soukromí. Všechny tyto nadvodní domky mají ložnici s obývacím pokojem, prostornou šatnou, postel velikosti ,,king", koupelnu s vanou, dvě umyvadla, oddělené WC, klimatizací, hudebním přehrávačem, telefonem, WIFI přístupem na internet, DVD přehrávačem a každý den jsou Vám nachystány čerstvé specialitky od šéfkuchaře.

18 Deluxe Beachfront Bures (57m²) jsou umístěny přímo na pláži a poskytují naprosté soukromí. Každá Bure nabízí 57 m² plochy, venkovní terasu o rozloze 22 m², vlastní dvůr a venkovní postele. Luxusně vybavené domky mají každý velkou ložnici propojenou s obývacím pokojem, postel velikosti ,,king", venkovní terasu u laguny, vybavenou vlastním vířivým bazénem a lehátky a relaxační postelí, prostorným nádvořím s venkovní sprchou, koupelnu s vanou, dvě umyvadla, oddělené WC, klimatizací, hudebním přehrávačem a telefonem.

14 Beachfront Bure (55m²) se nacházejí jen pár kroků od pláže a křišťálově čisté laguny, jsou kombinací zahradního a plážového domku nabízející absolutní soukromí a báječnou relaxaci. Rozloha 55 m² je stejně rozčleněná jako u Deluxe Beachfront Bure, jen zde není vířivý bazén. Součástí je ložnice spojená s obývacím pokojem, dvě umyvadla, sprchový kout, oddělené WC, klimatizace, hudební přehrávač, telefon, relaxační pohovka na terase, venkovní sprcha a překrásný interiér.

Stravování

Plná penze.

Sport a zábava

Resort nabízí nespočet lákavých aktivit. Zažijte kouzelné šnorchlování v blízkosti vaší bure nebo se nechte odvést na odloučené místo. Potápění zde patří mezi absolutní špičku nebo můžete jen tak relaxovat u bazénu, jež splývá s mořskou hladinou, vychutnat si můžete šampaňské ve vířivce a při tom sledovat západ slunce. Pro ty aktivnější je zde nabídka winsurfingu nebo chytání ryb, procházka po ostrově, přes prales po upravených přírodních cestách kde na konci čeká odměna v podobě nádherného výhledu na skupinu ostrovů území Mamanuca.

Stránky hotelu

http://www.likulikulagoon.com/

Poznámka:

Likuliku Lagoon Resort je resort určený pouze pro dospělé osoby starší 17 let!!!

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
LIKULIKU LAGOON RESORT H3071
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA