COLOMBINA ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel Colombina sídlí v historické budově Palazzo Colombina, která se nachází pouhých 100 metrů od náměstí sv. Marka a má výhled na nedaleký vodní kanál s Mostem vzdechů a má vlastní vodní molo, které můžete použít pro příjezd vodním taxi přímo z letiště. Pouhých 300 metrů odtud se nachází zastávka vodního autobusu San Zaccaria.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou zařízeny v tradičním benátském stylu, s různobarevnými mramorovými podlahami. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, Wi-Fi zdarma a satelitní TV s plochou obrazovkou. Pokoje v nejvyšším patře nabízejí překrásný výhled na Dóžecí palác, zvonici a baziliku sv. Marka a další zajimavosti. Některé pokoje jsou umístěny ve vedlejší budově, Locanda Remedio, která je přístupná přes vnitřní nádvoří.

Stravování

Snídaně se podává každé ráno v jídelně Francesco Guardi, která se nachází v hlavní budově, a také v druhé jídelně ve vedlejší budově. Na drink mohou hosté zajít do amerického baru, La Bauta, který se nachází také v hlavní budově.

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
COLOMBINA H412458
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA