info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE WESTIN ABU DHABI GOLF RESORT & SPA - GOLF *****

Dovolená - Abu dhabi

THE WESTIN ABU DHABI GOLF RESORT & SPA - GOLF *****

Poloha

Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa se nachází v srdci golfového klubu Abu Dhabi Golf Club, kde Vám je k dispozici 27- jamkové golfové hřiště, domov PGA European Tour Abu Dhabi Golf Championship. V blízkém okolí je nespočet ostrůvků nabízejících široký výběr zábavních aktivit a velká moderní nákupní centra. Resort je vzdálen pouhých 20km od mezinárodního letiště Abu Dhabi.

Vybavení hotelu

Luxusní Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa nabízí moderně vybavené pokoje v rozlehlém golfovém resortu s 27jamkovým golfovým hřištěm a vlastními lázněmi. V hotelu je 6 restaurací, velký lagunový bazén s dětským brouzdalištěm a druhý menší bazén, který je obklopený palmami a ideální pro odpočinek. K relaxaci lze také využít služeb wellness centra. Hosté mají k dispozici moderní konferenční a banketové centrum.

Vybavení pokoje

Hotel má 172 pokojů s výhledem na golfové hřiště. Všechny pokoje jsou vybaveny luxusním vkusným nábytkem a WiFi připojením na internet. Pokoje mají balkón a bezbariérový přístup. Hosté si mohou vybrat z následujících typů ubytování:

Pokoj Deluxe - pokoj s balkonem o rozloze 45m2, s výhledem na golfové hřiště obklopené nádhernými zahradami.

Pokoj Premium Deluxe - pokoje nabízí přímý přístup na golfové hřiště. V ceně ubytování je snídaně.

Junior Apartmá - moderní apartmá se zahradní terasou a výhledem na golfové hřiště má rozlohu 60m2 a přináší hostům ten nejvyšší komfort. V ceně apartmá je zahrnuta snídaně.

Apartmá Westin - moderní apartmá s velkým odděleným obývacím prostorem a balkonem s úžasným výhledem na golfové hřiště. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

Westin Executive Apartmá - apartmá o rozloze 95m2 nabízí oddělený obývací pokoj a jídelní kout. Apartmá má nádhernou terasu s výhledem na golfové hřiště.

Prezidentské Apartmá - apartmá je vybaveno dvěma ložnicemi s terasou se vstupem na zahradu a výhledem na golfové hřiště. Velký obývací pokoj nabízí oddělený jídelní kout a fitness centrum. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a vstup do hotelového Spa.Cena zahrnuje:

• 5 nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní • privátní transfer z letiště do hotelu a zpět • 3 nebo 5x green fee na golfových hřištích Abu Dhabi Golf Club, Saadiyat Beach Golf Club a Yas Links včetně transferů • zdarma Wi-Fi TERMÍN 07.10.-14.10.2020 - ABU DHABI GOLF FESTIVAL: • 7 nocí zůstane • 3 kola v Abu Dhabi GC • 1 kolo v Saadiyat GC • 1 kolo na Yas Links • 1 welcome drink • 1 večeře v Abu Dhabi GC • 1 večeře v Saadiyat GC • 2 večeře na Fairways • 1 večeře v Sacci • Všechny golfové transfery

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Abu Dhabi - Praha - zajistíme Vám rádi na vyžádání
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - zajistíme Vám rádi na vyžádání
* přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Abu Dhabi / THE WESTIN ABU DHABI GOLF RESORT & SPA - GOLF *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog