info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE LODGE AT KAURI CLIFFS - GOLF *****

Dovolená - Golf nový zéland

THE LODGE AT KAURI CLIFFS - GOLF *****

Poloha

Venkovská usedlost The Lodge KauriCliffs byla předelána na luxusní hotel se rozprostírá na rozeklaných útesech uprotřed krásné přírody a golfového hřiště s překrásnými výhledy na Tichý oceán a zátoku Matauri Bay.

Vybavení hotelu

Uprostřed původních novozélandských letů, daleko od každodenních starostí a stresu, Vás čeká tato oáza klidu, pohody a relaxace s úchvatnými výhledy na nekonečný horizont Tichého oceánu. V hlavní chalupě najdete jídelnu, kde kuchaři vytvářejí delikátní menu z místních čerstvých surovin. Lázně se nacházejí v místním Totarském lese a hostům je dále k dispozici fitness centrum s krytým bazénem a vířivkou, venkovní bazén a dva tenisové kurty.

Vybavení pokoje

22 apartmánů se nachází v luxusních chatkách pro hosty rozmístěných kolem areálu, přičemž v každé chatě jsou umístěny dva apartmány. V každém apartmánu se budete cítit jako na chalupě, k dispozici Vám bude prostorná ložnice a obývací místnost s otevřeným krbem. Chaty jsou zasazeny do původního lesa s výhledem na golfové hřiště a Tichý oceán. K dispozici je bezplatný minibar a domácí pivo. Chata majitele je ideální pro rodiny nebo skupiny se dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou, každá s vlastním krbem, obývacím pokojem a krásným soukromým nekonečným bazénem a venkovní vířivkou.

Stravování

Kauri Cliffs zahrnuje snídani, nápoje před večeří a večeři. Hosté si mohou také vybrat večeři na verandě s výhledem na oceán, nebo si užít opravdu jedinečný zážitek ze stolování s piknikem na odlehlé pláži nebo u vodopádu (za příplatek). Restaurace nabízí chutnou tichomořskou kuchyni a může se pochlubit nádherným panoramatickým výhledem na mys Brett.

Sport a zábava

Můžete také relaxovat v sauně nebo vířivce. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří rybaření, potápění a golf.Cena zahrnuje:

* 7nocí ve dvoulůžkovém pokoji
* plnou penzi (snídaně, oběd, večeře vč.nealko nápojů)
* 5x green fee


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF NOVÝ ZÉLAND / THE LODGE AT KAURI CLIFFS - GOLF *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog