info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF *****

Dovolená - Kapské město

STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF *****

Poloha

Hotel Steenberg se nachází na úpatí velkolepé hory Stone Mountain, je zasazen do krásné přírody a obklopen vinicemi. Centrum Kapského města je vzdáleno asi 23 km. Hotel leží přibližně 31 km od mezinárodního letiště v Kapském městě.

Vybavení hotelu

Budova hotelu byla postavena již roku 1682 v tradičním elegantním stylu odpovídající této době. Původní budova byla restaurována a nyní se řadí mezi jihoafrické národní památky. Hotel zapadá do okolní krajiny, která nabízí hostům krásný výhled na záliv False, horu Steenberg, vinařství a golfové hřiště. Samozřejmostí je i použití moderních prvků a dnešních technologických vymožeností, jako jsou například bezdrátový internet nebo klimatizace. Hotel Steenberg vyrábí své vlastní víno, které zde má již dlouholetou tradici - první hrozny zde byly vylisovány roku 1695.
přímo v resortu je hostům k dispozici osmnáctijamkové mistrovské golfové hřiště, luxusní lázně a také různé aktivity, které nabízí místní cenami ověnčené vinařství.

Vybavení pokoje

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 24 pokojů. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, balkónem, TV se satelitem, minibarem, Wifi, trezorem a kávovarem.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci. Restaurace Catharina je navržena v africkém stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. Restaurace nabízí hostům zejména místní pokrmy a krásný výhled na okolní hory.

Sport a zábava

STEENBERG GOLF COURSE
Nezaměnitelné hřiště řadící se mezi 3 nejlepší v Jižní Africe poskytuje hráčům mistrovský golf, vynikající restauraci, kvalitní vína a nádhernou přírodu. Steenberg Golf Course byl navržen designérem Peterem Matkovichem v souladu s okolní přírodou. Poměrně rovinaté 18-ti jamkové hřiště obklopené vinicemi a borovými lesy využívá všech přírodních překážek a nabízí příjemnou kombinaci mistrovského golfu a ochutnávky prvotřídních vín. Perfektně udržované hřiště je nezapomenutelným zážitkem. Vstup na hřiště je umožněn pouze hotelovým hostům resortu a pozvaným, díky tomu hřiště není přeplněné.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v restauraci Bistro Sixteen82 nebo Tryn Restaurant
* neomezený golf
* lahev značkového vína Steenberg Sauvignon Blanc na pokoji při příjezdu
* ochutnávka vína


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kapské Město / STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog