info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SAINT CYPRIEN GOLF - GOLF ****

Dovolená - Golf francie

SAINT CYPRIEN GOLF - GOLF ****

Poloha

Saint Cyprien je půvabné přímořské letovisko v srdci katalánské země, 20 minut od Španělska a pouhých 15 km od Perpignanu. Golfové hřiště Saint Cyprien se nachází pouhých 500 metrů od pláže spojující Canet-en-Roussillon a Saint Cyprien a ročně si můžete užít více než 320 dní slunečního svitu.
Golfoví nadšenci mohou trávit dny na greenu nebo mohou prozkoumat Languedoc-Roussillon a jeho symbolická města (Perpignan, Narbonne, Carcassonne, Beziers, Montpellier a Nîmes).
Tento resort má kromě golfového hřiště také venkovní bazén a lázně Terrake, které jsou vybaveny hammamem, jacuzzi a posilovnou. Nabízí vynikající výběr procedur a masáží, které uklidňují bolavé svaly z golfu a umožňují vám opravdu odpočívat.
Pláž je kousek resortu, ale hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu, která vás zaveze přímo dolů na břeh. Zde je spousta vodních sportů, které můžete vyzkoušet. Pláž má nádherný bílý písek. Pokud přijíždíte jako rodina, Aqualand Saint Cyprien je skvělý vodní park se spoustou jízd a skluzavek pro všechny. Na Saint Cyprien Plage v Place Rodin existuje několik skvělých místních trhů se spoustou čerstvých místních produktů. Tato část jižní Francie je plná vinic, se spoustou ochutnávek vín.

Vybavení pokoje

K dispozici je 48 vkusně zařízených pokojů a apartmánů, ve kterých se budete cítit velmi dobře. Veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat, je k dispozici, včetně klimatizace, županů, denního tisku, psacího stolu, prostorné koupelny s vanou nebo sprchou, WC, prostornou dvoulůžkovou postelí. Existuje mnoho vynikajících služeb concierge, jako je čistírna, 24 hodinová pokojová služba a dokonce přístup do kasina.

Stravování

Restaurace Mas nabízí skvělý panoramatický výhled na golfové hřiště a podává to nejlepší v gastronomii. Používá čerstvé suroviny ze Středomoří a může pojmout až 130 hostů najednou.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 4 green fees

Cena nezahrnuje:

* Leteckou přepravu, taxy a poplatky
* Pojištění léčebných výloh
* Přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF FRANCIE / SAINT CYPRIEN GOLF - GOLF ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog