info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
OCCIDENTAL ROYAL LEVEL - GOLF ****

Dovolená - Pajara

OCCIDENTAL ROYAL LEVEL - GOLF ****

Poloha

Fuerteventura je ostrov v souostroví Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. Stejně jako celé souostroví je součástí Španělska a jde o jeho druhý největší ostrov. Spolu s ostrovy Lanzarote a Gran Canaria tvoří provincii Las Palmas. Rozloha ostrova činí 1 660 km². Žije na něm přibližně 107 000 obyvatel .
Jméno „Fuerteventura“ nemá jednoznačný význam; první část slova, fuerte, znamená „silný“, slovo ventura ale může být označením pro „štěstí“, „dobrodružství“ či „vítr“. Ostrov má nejdelší pobřeží, na kterém je více než 150 přírodních širokých pláží. Teplota se většinou pohybuje mezi 18 až 40 °C. Nejvyšším vrcholem je Jandía (807 m), která leží na jihozápadě ostrova. Krajina je převážně pouštní, povrch tvoří sopečné horniny a podnebí je velmi suché. Vítr na ostrov přináší písek ze Sahary, což napomáhá vzniku nových pláží na východním pobřeží.
Hotel Occidental Royal Level se nachází na ostrově Fuerteventura, cca 10 minut od obchodního centra Jandía´s Ventura. Tento hotel je určen pouze pro dospělé klienty.
Tento samostatný hotel vznikl jako součást komplexu Occidental Jandía Playa. Má privátní vstupní halu s recepcí a nabízí nový koncept exkluzivních služeb hotelového řetězce Occidental , maximální komfort a relaxaci s konceptem ,,B-Room" (prostorné a moderní pokoje s moderním designem a technologie pro luxus, soukromí a odpočinek). Hosté mají k dispozici zařízení obou sousedních hotelů (Occidental Jandía Playa a Occidental Jandía Mar), 5 bazénů (dva v zimních měsících vyhřívané), restaurace, mohou relaxovat v hotelových lázních se saunou, jacuzzi, vyhřívaným bazénem a posilovnou atd. Navíc mají k dispozici luxusní restauraci á la carte, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, denní bar, soukromý bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi a sluneční terasu s lehátky ,,bali".

Vybavení pokoje

Hotel má k dispozici prostorné, moderní a velké deluxe pokoje s výhledem na moře, které nabízí relaxační a vyvážené prostředí.
Typy pokojů a jejich vybavení:
Deluxe pokoje (A1C/A2C): klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou, fénem a WC, LCD satelitní TV, telefon, naplněný minibar, trezor a balkon nebo terasa.
Junior suite deluxe (A2D/A3D): koupelna s vanou, sprchou, fénem a WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1C/A2C.
Deluxe pokoje (A1E/A2E): disponují stejným vybavením jako suite A2D/A3D.

Stravování

Restaurace (bufetová a a la carte)
Bar

Pláž

Písečná pláže se nachází cca 9 minut pěší chůze od hotelu

Sport a zábava

Bazén
Venkovní bazén
Turecká/parní lázeň
Vířivka/ jacuzzi
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness
Solárium
Fitness centrum
Sauna
Potápění (za poplatek)
Windsurfing (za poplatek)
Tenisový kurt
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pajara / OCCIDENTAL ROYAL LEVEL - GOLF ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog