info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MOON PALACE CANCUN - GOLF *****

Dovolená - Cancún

MOON PALACE CANCUN - GOLF *****

Poloha

Luxusní hotel Moon Palace Cancun je umístěn pár kilometrů od letiště v Cancunu. Nachází se v krásné tropické zahradě v blízkosti krásné pláže.

Vybavení hotelu

V hotelu Moon Palace Cancun all inclusive znamená: značkové vybavení, luxusní ubytování, 24hodinová pokojová služba, gurmánské stolování, prvotřídní nápoje, bezplatné Wi-Fi, vířivé vany na pokoji, neomezené telefonní hovory, nejmodernější - umělecké herny pro děti, několik bazénů, zábava světové úrovně, bezkonkurenční služby a mnoho dalšího.

Vybavení pokoje

Objevte plyšové postele a exkluzivní značkové vybavení ve své vlastní pětihvězdičkové luxusní oáze all inclusive. Vítejte ve světě špičkových alkoholických nápojů, bezplatném Wi-Fi, neomezených telefonních hovorech do kontinentální části USA, Kanady a pevných linek v Mexiku a další - vše v ceně. Vyberte si z řady typů luxusního ubytování s nejlepším vybavením, jako je denně doplňovaný minibar, dvojitá vířivá vana, plyšové postele a mnoho dalšího. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, určitě vám vyrazí dech.

Stravování

A ať už máte chuť na mexické jídlo u bazénu, pizzu v cihlové peci, sladké dobroty nebo více, pravý all inclusive vám po celý den přináší lahodné občerstvení. Probuďte své chuťové buňky našimi doporučeními restaurací, kde se můžete najíst během svého pobytu v Moon Palace Cancun. Od bosé elegance po romantickou transcendenci, pohodlné rodinné stolování a bezstarostné a rušné hospody a bary - žádná touha nemá šanci. All inclusive zážitek v Moon Palace Cancun znamená pouze jeden standard pro vína, piva a lihoviny, a to v nejvyšší kvalitě. Ochutnejte značkové koktejly a chutné martini namíchané odbornými mixology, nebo si vychutnejte svůj oblíbený doušek.

Sport a zábava

Hotel vlastní své 18- ti jamkové hřiště, Spa centrum, kosmetický salón a mnoho dalšího. Co jistě splní vaše přání.Vodní sporty, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, golf, fitness, bazén, basketbal. THE MOON SPA & GOLF CLUB - 27 jamek Moon Spa & Golf Club je jediným hřištěm Jacka Nicklause v oblasti Cancúnu. Club je tvořen třemi devítijamkovými hřišti, která jsou zábavná a hratelná pro hráče všech úrovní. Nádherné výhledy na Mayskou riviéru obklopenou Karibským mořem a sněhobílými plážemi budou určitě nezapomenutelným zážitkem. Jediné hřiště Jacka Nicklause v oblasti Cancúnu a zároveň první určené výhradně pro Palace Resorts bylo narženo jako 3 devítijamková hřiště, Jungle, Lakes a Dunes. Při designu bylo postupováno tak, aby byla zachována jedinečnost a harmonie okolního prostředí. Golfový klub je obklopen krásnou krajinou mangrovových porostů, která je domovem mnoha exotických zvířat. Zábavné hřiště, které si mohou vychutnat golfisté všech úrovní.Cena zahrnuje:

* 7x nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive
* neomezený golf

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu (rádi Vám zajistíme na vyžádání)
* cestovní pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Cancún / MOON PALACE CANCUN - GOLF *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog