info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MAAFUSHIVARU MALDIVES ****

Dovolená - Jižní male atol

MAAFUSHIVARU MALDIVES ****

Poloha

Maafushivaru Maldives se nachází na nedotčeném atolu South Ari a nabízí hostům idylický ostrovní zážitek, který ztělesňuje vše, o čem člověk sní, když myslí na Maledivy. Maafushivaru, ostrov o délce přes 350 metrů, je částečně zastíněn bujnou vegetací obklopenou bílými plážemi sousedícími s nádherným útesem, který je domovem velkého množství ryb.

Vybavení hotelu

K vybavení resortu patří nekonečný bazén, butique, knihovna s posezením a možností hraní stolních her, wifi připojení k internetu na celém ostrově zdarma, nabídka potápění, šnorchlování, výletů apod.
Medical centre je dostupné 20 minut lodí na sousedním ostrově Dhangethi.

Vybavení pokoje

Vyberte si svou svatyni s nepřerušovaným výhledem na bílou písečnou pláž nebo nekonečnou tyrkysovou lagunu. Užijte si vily plně vybavené vymoženostmi a moderním luxusem, které vám umožní užít si relaxační pobyt v srdci přírody.
Moderní vily umístěné na pláži nebo nad vodou jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou s DVD přehrávačem a dokovací stanicí pro iPod. Součástí je také venkovní terasa a prostorná koupelna s vanou a sprchou. K dispozici je rovněž kávovar.

Stravování

Hosté si mohou dopřát řadu zážitků při jídle a ochutnávání vína. V restauracích a kavárnách, jako je Cuisine Gallery, nabízí rezort pokrmy různých světových kuchyní. Navštívit můžete Moodhu Grill, Tapas, Ocean Cafe, Oishii, Library Lounge a Water Bar.

Sport a zábava

Hosté se zde mohou věnovat rybaření, potápění a šnorchlování. V přímořském wellness centru si můžete objednat relaxační masáže. K dispozici je také venkovní bazén s vyhrazenou částí pro děti.

Spojte svou vnitřní krásu s krásou krajiny.
Oáza Spa je individuálně navržená tak, aby vám pomohla realizovat váš konečný stav pohody. Zdejší typická produktová řada, Voya a Yonka, používá ručně sklízené mořské řasy k poskytování organických ošetření hotelovým hostům, které dobře ladí se zdejším prostředím.
Ve Spa naleznete také plně vybavenou tělocvičnu, která vám pomůže udržovat se v kondici, i když jste na dovolené.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* 7 nocí v plážové vile s polopenzí

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Male-Praha
* transfery hydroplánem z letiště do hotelu a zpět
* asistenční služby česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jižní Male Atol / MAAFUSHIVARU MALDIVES ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog