info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KEMPINSKI ADRIATIC - GOLF *****

Dovolená - Golf chorvatsko

KEMPINSKI ADRIATIC - GOLF *****

Poloha

Kempinski Adriatic hotel je luxustní Golf &Spa Resort na Istrii a je umístěn v Savudriji, pouhých 5 km od hranic se Slovinskem a 85 km od letiště v Terstu.

Vybavení hotelu

Kempinski hotel Adriatic nabízí překrásné prostředí s výhledem na Jaderské moře, s18-ti jamkovým golfovým hřištěm. Po golfu můžete relaxovat v řecko-římských lázních Carolea spa, které se rozkládají na ploše 3000 m2. V lázních je Vám k dispozici jeden krytý bazén a dva nekryté vyhřívané bazény, vířivky, pokoje pro zkrášlovací kúry a různé aroma-terapeutické sauny, parní koupele, římské lázně, mrazící místnost, relaxační místnost s vodními postelemi atd. Pro milovníky aktivnější formy odpočinku je zde moderně vybavená posilovna, osobní trenér a 4 tenisové kurty. V hotelu jsou Vám k dispozici 3 restaurace a 4 bary.

Vybavení pokoje

​Hotel má k dispozici 186 pokojů, z cehož je 19 luxusních apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem či terasou s výhledem na moře či do zahrady, koupelnou s oddělenou vanou a sprchou, Bang Olufsen TV, zdarma připojení k internetu.

Stravování

Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze.

Sport a zábava

Golf v nádherném severochorvatském přímořském letovisku Savudria, poblíž Umagu. Díky příznivému klimatu zde můžete hrát golf takřka celoročně (přece jen je dobré vynechat období prosinec – únor). Najdete zde nové, krásné přímořské 18 jamkové golfové hřiště, výhodné Green Fee a ubytování vedle golfového hřiště. Výborné podmínky pro předjarní golfový trénink, vyhledávaná je zde také letní golfová dovolená s koupáním v moři a bazénech. Bezproblémový dojezd autem (vezete si sebou vše co potřebujete), je to nejbližší (konkuruje mu jen italský Golf Club Grado) přímořské golfové hřiště (jen 640 km z Brna, 780 km z Prahy).

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ GOLF CLUB ADRIATIC
První 18 jamkové mistrovské hřiště na Istrii bylo otevřeno v roce 2009. Architektem hřiště je Diethard Fahrenleitner, oceněný za několik projektů v Rakousku. Jedná se o golfové hřiště v celkové délce 6 360 m, na ploše 80 hektarů, PAR 72. Hřiště je citlivě propojeno s okolní krajinou, najdete zde část kopcovitou na kterou navazuje několik širokých, údolních jamek. Vše je doplněno několika jezírky, mnoha bunkry a typickou středomořskou vegetací. V prvých letech po otevření se zde projevila určitá nezkušenost s golfem (rozhodně to není chorvatský národní sport) a hřiště bylo poměrně hodně (zaslouženě) kritizováno. Situace se však prudce mění, v posledních létech se podařilo většinu chyb napravit a také hodnocení hřiště se hodně zlepšilo (většinou získává 3 – 4 hvězdičky z 5 možných). A tak se i náročnějším golfistům otevřelo nové, blízké přímořské hřiště s možností ubytování prakticky na hřišti (a mořem 250 m od jamky č. 1).
K tréninku zde samozřejmě najdete driving range (spíše na železa a kratší dřeva), velký putting green, chipping green, bunkr.Cena zahrnuje:

* 3, 5, 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 2x green fee

Cena nezahrnuje:

* dopravu, pobytovou taxu, cestovní pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF CHORVATSKO / KEMPINSKI ADRIATIC - GOLF *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog