info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
IS MOLAS RESORT - GOLF ****

Dovolená - Pula

IS MOLAS RESORT - GOLF ****

Poloha

Sardinie je autonomní oblast na stejnojmenném ostrově na jihozápadě Itálie o rozloze 24 090 km² ve Středozemním moři. Nachází se mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tuniskem. Region má rozlohu 24 090 km², přes 1,6 miliónu obyvatel a dělí se na 4 provincie a metropolitní město Cagliari. V regionu se mluví kromě italštiny také sardinštinou a ve městě Alghero katalánštinou. Ostrov je značně hornatý s členitým pobřežím. Nejvyšším vrcholem je Punta La Marmora (1 834 m) v masivu Gennargent. Oblast zahrnuje hlavní ostrov Sardinie a okolní ostrovy.
Resort Is Molas se nachází cca půl hodiny cesty od Cagliari, nedaleko městečka Pula na jižním pobřeží slunné Sardinie. Is Molas je jedním z nejznámnějších resortů v Itálii a dokonce více než 30 let je hlavním měřítkem veškerých hřišť na Sardinii. Díky vzdálenosti od moře a okolo ležících hor je zde unikátní mikroklima, které umožňuje celoroční golf - teplota zde ani v prosinci nebo lednu neklesá pod 15 stupňů Celsia.
Velmi oblíbený hotel obklopený prostornou zahradou, je situován přímo na golfovém hřišti Is Molas a nabízí nádherný pohled na moře. Hotel je vzdálený 32 km od letiště.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, soukromé parkoviště, kongresové místnosti, bazén, golfové hřiště, soukromá písečná pláž s lehátky a slunečníky, kabinkami a toaletou (4 km od hotelu). Od června do září hotel zajišťuje dopravu na pláž a zpět hotelovým minibusem zdarma.

Vybavení pokoje

Kapacita hotelu je 70 pokojů a všechny jsou útulně a vkusně zařízeny. Každý pokoj má vanu nebo sprchu, bezplatné připojení na internet wi-fi, klimatizaci, topení, šatnu, telefon, digitální TV, vysoušeč vlasů, trezor a minibar.

Pláž

4 km vzdálená soukromá písečná pláž pro hotelové hosty je vybavena lehátky, slunečníky, kabinkami a toaletou. V sezóně červen - září zajišťuje dopravu na pláž a zpět hotelový minibus zdarma.Cena zahrnuje:

- 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji classic s polopenzí - neomezený golf na hřišti Is Molas - vstup do hotelového bazénu včetně lehátek a osušek


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pula / IS MOLAS RESORT - GOLF ****

Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog