info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
HEVER CASTLE EDENBRIDGE - GOLF *****

Dovolená - Golf anglie

HEVER CASTLE EDENBRIDGE - GOLF *****

Poloha

Zámek Hever se nachází v centru obce Hever. Původně se jednalo o venkovský dům, postavený ve 13. století. Od roku 1462 do roku 1539 bylo toto sídlo majetkem rodiny Boleynů, původně „Bullen“. Při stavbě tohoto historického hradu došlo ke třem hlavním obdobím. Nejstarší část hradu pochází z roku 1270 a skládala se z vrátnice a zděného hrází. Druhé období bylo, když byl zámek, který potřeboval opravu, přeměněn na panství v roce 1462 Geoffreyem Boleynem. Přidal tudorovské obydlí uvnitř zdí. Třetí období oprav a rekonstrukcí bylo ve 20. století, kdy jej získal William Waldorf Astor. Geoffreyův vnuk Thomas Boleyn zdědil hrad v roce 1505. Bydlel tam s manželkou Lady Elizabeth Howardovou a jejich dětmi George, Mary a Anne (budoucí manželka Jindřicha VIII.). Budova následně prošla různými majiteli, včetně rodu Waldegravů v roce 1557 a rodu Meade Waldoů v letech 1749 až 1903. Během tohoto posledního období vlastnictví se zámek dostal do špatného stavu, během kterého byl pronajat různým soukromým nájemcům . V roce 1903 jej získal a restauroval americký milionář William Waldorf Astor, který jej používal jako rodinné sídlo. [2] Od roku 1983 je hrad ve vlastnictví Broadland Properties Limited. Panství je nyní provozováno jako konferenční centrum, ale hrad je přístupný veřejnosti a je zvláště známý svými bludišti. Jedinou původní částí hradu Hever je vrátnice. Na zámku jsou exponáty z různých historických období, včetně nástrojů mučení a muzea kentu Yeomanry. Zbytky původního trámu venkovského domu lze stále vidět v kamenných zdech opevnění. V areálu panství Hever Castle se můžete ubytovat v "pětihvězdičkovém luxusním bed and breakfast", jenž se nachází v Astor Wing a dále v Anne Boleyn Wing, Edwardian Wing připojené k hradu Hever. Všechny rezervace získávají bezplatný přístup k hradu a areálu během otevírací doby v den příjezdu, v den odjezdu a všechny dny mezi nimi. Mimo otevírací dobu mohou hosté využívat přístup do některých částí zahrady. Pokud je Bed and Breakfast k dispozici ve dnech, kdy je zámek a zahrady uzavřeno pro veřejnost, bude ráno v den odjezdu nabídnuta soukromá prohlídka hradu.

Vybavení pokoje

Hever Castle B & B je obklopen slavnou kentskou krajinou a nabízí 28 luxusních pokojů v Astor Wing a Anne Boleyn Wing, oba Edwardian Wings, navržené v tudorovském stylu. Astor Wing nabízí krásný obložený salonek s hlubokými pohovkami a výběr knih a časopisů, které mohou hosté během svého pobytu relaxovat. K dispozici je také docela skvělá místnost s kulečníkem, kde se nachází Anne Boleyn Wing Křídlo Anne Boleyn má svou vlastní krásnou snídaňovou místnost, která je zaplavena denním světlem a nabízí okenní výhledy na hrad a zámek. Hosté, kteří si rezervují ložnici Anny Boleyn Wing, budou mít přístup do salonu Astor Wing a kulečníkové místnosti v době, kdy v Astor Wing nejsou zarezervovány žádné soukromé akce. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a individuálně upraveny. Některé pokoje nabízejí čtyři postele, koupelny s vanou nebo sprchou. Každá ložnice, která mísí tradiční prvky s moderním luxusem, nabízí své jedinečné kouzlo a charakter. Pokoje byly klasifikovány jako Superior, Feature, Deluxe, Twin nebo Single a pro zvláštní příležitosti je zde ohromující Edward VII Suite. Většina pokojů je dvoulůžkových, jsou však k dispozici čtyřlůžkové pokoje a dva jednolůžkové pokoje. Děti jsou zde vítány, v nabídce jsou místností, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Pro děti mladší dvanácti let jsou k dispozici ložnice, které mají dětskou postel nebo dětskou postýlku. K dispozici je také několik ložnic, v nichž je rozkládací pohovka, které jsou určeny pro dvě malé děti.Cena zahrnuje:

* 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
* 4 green fees

Cena nezahrnuje:

* Leteckou přepravu, taxy a poplatky
* Pojištění léčebných výloh
* Přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ANGLIE / HEVER CASTLE EDENBRIDGE - GOLF *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog