info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CHATEAU DES VIGIERS - GOLF ****

Dovolená - Bordeaux

CHATEAU DES VIGIERS - GOLF ****

Poloha

Golfový komplex Chateau des VigiersTento se nachází uprostřed vyhlášených vinohradů mezi Bordeaux a městečkem Bergerac. Rozprostírá se v krásné krajině uprostřed vinic, švestkových sadů, dubových lesů a jezer.

Vybavení hotelu

Golfový resort Chateau des Vigiers je dílem Larse a Elisabeth Peterssonových, kteří si chátrající nemovitost z roku 1597 koupili v roce 1989 ji zrekonstupvali. Lars dohlížel na výstavbu hřiště a rekonstrukci zámku, Elisabeth se starala o interiéry. Hřiště (Les Vignes, Le Lac a La Vallée) navrhl Donald Steel. Nejoblíbenější jamkou Donalda Steela a erbovní jamkou hřiště je jamka 9 devítky Le Lac– dogleg s jezerem a greenem přímo u zámku. Je zde samozřejmě driving range, pro-shop a také akademie s šesti jamkami.

Vybavení pokoje

Ubytování si můžete vybrat buďto ve starém zámku nebo ve velmi příjemných nových dřevěných budovách s prostornými pokoji.

Sport a zábava

Golf na 27 jamkách uprostřed rozlehlých zahrad. Projížďky na kolech po krásné krajině. Návštěvy historických památek. Nenapodobitelná kuchyně a víno z vlastních vinohradů. Kromě návštěvy Bergeracu nevynechejte středověké městečko Saint-Emilion, zařazené na seznam kulturního dědictví UNESCO, kde rovněž najdete výrobce mnoha nejslavnějších francouzských vín.

CHATEAU DES VIGIERS GOLF COURSE
Uprostřed vinic, jezer a vzrostlých stromů najdete jedno z nejlepších přírodních hřišť. Unikátních 27 jamek, dokonalé zvlněné greeny a překrásné výhledy na zámek poskytují golfistům zajímavou hru, která bude zábavou, ale i prověrkou jejich dovedností. K původně 18 jamkovovému golfovému hřišti z roku 1991 přibylo v roce 2008 fantastické 9 jamkové hřiště a 6 jamková akademie, čímž vznikla 3 nová devítijamková hřiště"La Vallée", "Le Lac", "Les Vignes". Golfisté tak mohou hrát hned tři různé kombinace 18 jamek. Renomovaný architekt Donald Steel vynikajícím způsobem zakomponoval hřiště do okolní krajiny a vytvořil unikátní dvacetisedmijamkové hřiště se zvlněnými greeny, jezery a nádhernými výhledy na zámek. Hřiště umožňuje rychlou hru a dostupnost hráčům všech úrovní, ale zůstává výzvou pro zkušené golfisty. 6 jamková akademie je ideálním místem pro začátečníky, kteří zde mohou vylepšit svou hru.Cena zahrnuje:

* 7x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 3 x green fees
* zdarma vstup do hotelového SPA (sauna, bazén, jacuzzi)

Cena nezahrnuje:

* letištní přepravu, taxy a poplatky
* pojištění léčebných výloh
* přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bordeaux / CHATEAU DES VIGIERS - GOLF ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog