info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - GOLF *****

Dovolená - Golf itálie

ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - GOLF *****

Poloha

Argentario Golf Resort and Spa resort se nachází přímo na stejnojmenném golfovém hřišti na nádherném poloostrově Monte Argentario, pouhých 7 km od měst Orbetello a Porto S. Stefano. Od letiště v Římě je vzdálen 140 km.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází prostorná hala s recepcí, restaurace, bar. Argentario Golf Resort and Spa respektuje životní prostředí a vaše pohodlí a zdraví. Ve svém wellness centru a lázních, kde si můžete vychutnat celou řadu léčebných kúr, používá hotel pouze ekologické produkty. Vyzkoušejte thalassoterapii, aromatické sprchy, Kneippovy kúry, fitness centrum, hydromasážní bazén a soukromé hodiny s osobním trenérem. K dispozici budete mít saunu pro muže, bio saunu pro ženy, turecké lázně a fitness centrum s přístroji kardiofitness.

Vybavení pokoje

Resort nabízí ubytívání v pokojích s panoramatickými balkóny a výhledy na otevřenou krajinu, lagunu Orbetello a golfové hřiště. Všechny pokoje jsou vybaveny kouplenou s vysoušečem vlasů, WC, telefonem, plazmovou TV, DVD přehrávačem, minibarem a připojením na internet.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

V areálu se nachází krytý bazén, venkovní bazén a vířivá vana, sauna, finská sauna, fitness centrum a tenisová hřiště. V neposlední řadě je Vám zde k dispouzici samožřejmě golfové 18-ti jamkové hřiště Agrentaio Golf, mimořádně krásné hřiště, náročné na přesnost a sílu, které nabízí jedinečné scenérie a možnost zahrát si golf v příjemných podmínkách kdykoliv v roce. Příznivé mikroklima umožňuje hru po celý rok a to i v horkých letních dnech, kdy vzduch příjemně ochlazuje mírný vánek. Pro hřiště jsou typické výjimečně krásné greeny a ferveje obklopené korkovníky a olivovníky. Jedná se skutečně o překrásné, ekologické prostředí, které si zaslouží obdiv.

Náš názor

Argentario Golf Resort & Spa je nejen rájem milovníků designu, vířivých lázní a golfu, ale i symbolem šetrného přístupu k životnímu prostředí.Cena zahrnuje:

* 4 nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* neomezený golf na golfovém hřišti Agrentario Golf
* 2x nebo 4x večeře v hotelové restauraci

Cena nezahrnuje:

* Letištní přepravu, taxy a poplatky
* Pojištění léčebných výloh
* Přeprava a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - GOLF *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog