info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL - GOLF ***

Dovolená - Golf rakousko

ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL - GOLF ***

Poloha

Golfový klub Adamstal se nachází v Dolním Rakousku, a to necelou hodinu jízdy autem od Vídně uprostřed panenské přírody.

Vybavení hotelu

Golfový klub Adamstal nabízí svým hostům ubytování přímo v klubovně u hřiště. K dispozici je deset pokojů a 1 apartmán. Klubovna byla postavena již v roce 1900 a postupem času byla přizpůsobena moderním potřebám golfového klubu. Po náročném dni na hřišti mohou hráči relaxovat na komfortní terasu s výhledy na hřiště nebo v zimní zahradě. Hosté ocení skvělou kuchyni a také vinný sklep s širokou nabídkou.

Sport a zábava

GOLFCLUB ADAMSTAL FRANZ WITTMAN - 1x 27 jamek - přímo u hotelu Nádherné golfové hřiště, které i přes svou krátkou historii získalo mezinárodní uznání, bylo dějištěm European Challenge Tour a je řazeno mezi 3 nejkrásnější hřiště Rakouska. Prvních 9 jamek vybudoval bývalý rakouský automobilový závodník Franz Wittman v roce 1995. Mistrovské osmnáctijamkové hřiště bylo dokončeno až architektem Jeffem Howesem v roce 2006. Hřiště, které vyžaduje soustředěnost a přesné odpaly, umístil architekt do velmi krásného, ale obtížného terénu pod vrcholky alpského předhůří. Velkolepé jamky vinoucí se po vrstevnicích i úzké, rovné fairwaye stojí hráče množství míčků. Odměnou při náročné hře jsou překrásné výhledy na okolí. Hřiště také charakterizují také poměrně prudké výstupy mezi jendotlivými jamkami.Cena zahrnuje:

* 3x ubytování bez stravy ve dvoulůžkovém pokoji
* 2x green fee na golfovém hřišti Adamstal


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF RAKOUSKO / ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL - GOLF ***

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog