THE RETREAT SELOUS - SAFARI *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Nová luxusní lodge The Retreat Selous se nachází v cípu rezervace Selous, daleko od kempů a lodgí a zajišťuje tak dokonalé soukromí. Toto místo bylo po celá staletí nedotknuté civilizací.

Vybavení hotelu

Lodge je postavena na malém kopečku na březích řeky Ruaha, pečlivě vybrané jedním z majitelů. Pořádají se zde vynikající pěší safari, kemp je luxusní, výborně se tu vaří. Celá lodge je tvořena 12 exotickými stany (100–220 m²) na týkových podlážkách na řece Ruaha s krásnými výhledy. Najdete zde dokonalou harmonii přírody a divoké zvěře a luxus nejvyšší kvality.

Vybavení pokoje

Každý apartmán má vlastní venkovní terasu s vanou z antické mědi, mosazi nebo stříbr. Etnické prvky, nábytek vyrobený na zakázku, africké starožitnosti, přírodní materiály a drahé kameny byly smíchány k vytvoření jedinečného pocitu pohodlí a přirozeného luxusu za pomocí principů „Feng Shui“ a „Five Elements“.

Stravování

The Retreat Selous nabízí pokrmy místní a mezinárodní kuchyně s využitím čerstvých produktů z pobřežních oblastí. Své jídlo si můžete vychutnat v restauraci, u bazénu, nebo Vám může být naservírováno na tzv. „Hippo Point“ či se můžete stravovat romanticky přímo v buši u otevřeného ohniště či v soukromí Vašeho apartmánu.

Sport a zábava

Během Vaší pěší safari můžete vidět slony, lvy, černé nosorožce, leopardy, divoké psi, žirafy, hrochy, krokodýly, více než 400 různých ptáků a mnoho jiných volně žijících živočichů. Hosté tak mohou sdílet vzácné neporušený ekosystém Afriky, který je naprosto nedotčený a může být prozkoumán mnoha různými způsoby.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
THE RETREAT SELOUS - SAFARI H8789
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA