SERENGETI UNDER CANVAS - SAFARI

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Tento luxusní stanový mobilní kemp se celoročně přesouvá po celém parku, předvídá pohyby "velké migrace" a objevuje vzdálené a úžasné kouty Národního parku Serengeti.

Vybavení hotelu

Vůně klasického safari stylu spolu s na zakázku vyrobenými indickými koberci, zářivým křišťálem, lněným prádlem a leštěnou mosazí ..... to vše naleznete v tomto mobilním safari kempu. Tábor si klade za cíl přivést hosty v pohodlné dojezdové vzdálenosti od stád nádherné divoké zvěře s pečlivým předchozím plánováním podle předpokládaných pohybů "velké migrace".

Serengeti Under Canvas se skládá z několika různých polo-permanentních táborů. (Polo-permanentní znamená, že tábory jsou postaveny několik měsíců na stejném místě, poté se stěhují na místo nové). Z těchto stanových táborů, existují obvykle dva, jež se nachází v národním parku Serengeti: v jižní části parku jsou převážně od ledna do května a pak se přesunou na sever. Třetí tábor se nachází mimo národní park Serengeti, v soukromé safari oblasti Kleina v rezervaci Loliondo na severovýchodě od Serengeti. Je nazýván "Klein's under Canvas", a normálně funguje od června do prosince.

Vybavení pokoje

Tento mobilní kemp s intimní atmosférou a vlastní exkluzivitou, využívá pouze soukromé kempy. Každý nabízí 6 prostorných safari stanů, vybavených manželskou postelí, vlastní koupelnou, samostatným WC a "al fresco" sprchovým koutem.

V kempech není tekoucí voda nebo elektřina – k osvětlení se používají plynové lampy a voda je vám dodávána na požádání. Pro nabíjení vašich fotoaparátů lze použít zásuvku (220V AC) ve vozidlech.

Stravování

Nezapomenutelné stravování v divočině, přímo pod širým nebem plným hvězd.

Sport a zábava

Dvakrát denně safari, možnost letu horkovzdušným balonem, pozorování hvězdné oblohy, celodenní výlet do Olduvai Gorge a Shifting Sands pokud bude tábor zrovna situován v Ndutu.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
SERENGETI UNDER CANVAS - SAFARI H3257
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA