PORT ADRIANO MARINA GOLF & SPA ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Tento luxusní hotel pouze pro dospělé leží na ideálním místě mezi pobřežím Mallorky a golfovým hřištěm Sta Ponsa a nabízí panoramatickou terasu s bazénem. Port Adriano Hotel se nachází pár kroků od písečné pláže a představuje ideální místo, kde si můžete vychutnat slunce, písek a moře Mallorky. Můžete obdivovat překrásnou krajinu v okolí hotelu a sledovat západ slunce z velké terasy.

Vybavení hotelu

Po náročném tréninku ve fitness centru si můžete odpočinout v lázních, které se pyšní krytým bazénem a nabídkou exotických kosmetických procedur. Hotel leží nad moderním přístavem s nákupním centrem postaveným podle návrhu Phillippe Starcka.

Vybavení pokoje

elkolepá a elegantní architektura hotelu Port Adriano čerpá inspiraci z tradic Mallorky. Okna a balkony jsou orámovány klenutými obrubami a stěny jsou vymalovány ve středomořských barvách.

Stravování

V hotelovém bistru Marina si můžete dát k obědu i večeři chutná a zdravá jídla à la carte. Restaurace Splendor Terrace s úchvatným výhledem nabízí vynikající snídaně a vybraná jídla středomořské i mezinárodní kuchyně.

Pláž

Cca 10 minut chůze z kopce od hotelu se nachází písečná pláž. Komplex Port Adriano zajišťuje zdarma na vyžádání dopravu na tuto pláž.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
PORT ADRIANO MARINA GOLF & SPA H41259623
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA