AEGEAN SUITES (jen pro dospělé) *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel Aegean Suites se rozprostírá ve svahu s výhledem na půvabnou zátoku a Egejské moře. Nachází se přímo na pobřeží, od písečné pláže Megali Ammos ho dělí jen místní komunikace. Hlavní město ostrova Skiathos s mnoha tavernami, obchody a rušným večerním životem je odtud vzdáleno asi 2 kilometry.

Vybavení hotelu

Aegean Suites Hotel se skládá ze čtyř propojených budov, jež jsou vystavěné v místním ostrovním stylu. Centrem areálu je velký bazén s pool barem, jacuzzi a sluneční terasou. Dále jsou zde hostům k dispozici dvě elegantní restaurace s romantickou atmosférou a Champagne Bar s unikátní nabídkou vinotéky specializované na šampaňská vína, centrum krásy s nabídkou relaxačních a revitalizačních masáží, kadeřnictví a minimarket s dárkovými předměty. Pro ty, kteří se chtějí udržovat v kondici i během své dovolené je zde skvěle vybavené fitness centrum a na pláži možnost výběru z řady vodních sportů. Wifi připojení je bez poplatku v celém areálu.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené suity s individuálně ovládanou klimatizací, oddělená ložnice a obývací část, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, SAT/TV, CD přehrávač, wifi připojení k internetu zdarma, telefon s přímou volbou, trezor, minibar a balkón nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Poznámka:

Adults only - hotel pro osoby starší 16 let !

HODNOCENÍ TripAdvisor

Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
AEGEAN SUITES (jen pro dospělé) H3726
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA