CARAVIA BEACH ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

​Hotelový komplex je situován přímo na krásné pláži Marmari, přibližně 600m od centra turistického letoviska Marmari na severním pobřeží ostrova. Hlavní město Kos je od hotelu vzdáleno přibližně 13 km a pohodlně se do něj dostanete několikrát denně hotelovým minibusem (za poplatek) nebo můžete použít místní dopravu (zastávka autobusu je cca 800 m od hotelu).

Vybavení hotelu

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů vystavěných v rozlehlé zahradě. Hostům je v hotelu k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů, restaurace, malý obchod, obchod se suvenýry, internetový koutek, herna a konferenční místnost, zahrada s bazény, (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, amfiteátr.

Vybavení pokoje

Nově rekonstruované pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů), SAT-TV, minibarem na vyžádání, trezorem (za poplatek), telefonem s přímou volbou, připojením na internet (za poplatek). Pokoje v hlavní budově mají velké francouzské okno a pokoje v bungalovech disponují balkónem či terasou.

Stravování

​All inclusive.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště a klub.

Sport a zábava

​Bazény, tenis (za poplatek pouze za večerního osvětlení), stolní tenis, stolní fotbal, lukostřelba, mini golf, vodní pólo, hřiště na basketbal a plážový volejbal, fitness centrum a vodní sporty na pláži za poplatek.

Stránky hotelu

http://www.caraviabeach.gr

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
CARAVIA BEACH H2448
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA