ERHART ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel Erhart - Sölden leží na úžasném a klidném místě v tyrolské Ötztalu. Centrum města Sölden je pouhých pět minut pěšky a dolní stanice moderní lanovky Gaislachkogelbahn areálu Sölden je pouhých 300 metrů od hotelu. Bazén pro veřejnost je v centru města, asi 500 metrů. Nástup na běžecké trati je cca 200 metrů od hotelu. Je zde také možnost okusit lyžování na 17 km vzdáleném ledovci Rettenbachferner.

Vzdálenost od sjezdovek

Nástup na běžecké trati je cca 200 metrů od hotelu. Je zde také možnost okusit lyžování na 17 km vzdáleném ledovci Rettenbachferner.

Vybavení hotelu

V hotelu Erhart je Vám po celou dobu pobytu k dispozici recepce, příjemné hotelové lobby s barem a stylovým krbem, internetový koutek zdarma, WI-FI za poplatek , lyžárna a místnost na vysoušení bot, parkoviště, jídelna, vinný sklípek.
Pro kuřáky je zřízena kuřácká místnost.

Vybavení pokoje

A: 2-4 lůžkové pokoje s vanou nebo sprchou, WC a balkónem. V pokoji mohou být max. 3 dospělí (třetí osoba na přistýlce). Při zaplnění 4 osobami musí být max. 2 dospělí a k tomu 2 děti do 15 let.
Pokoje jsou vybaveny fénem, telefonem, WI-FI , Kabel-TV, trezorem, župan na vyžádání.
Možnost dětské postýlky.

Celý hotel je nekuřácký!

Stravování

polopenze, při příjezdu na Vás čeká uvítací drink ve vinném sklípku. Snídaně je připravována formou bufetu s různými specialitami (americká snídaně, vitální koutek, čajový bar, stůl s ovocem a zeleninou atd.). V neděli je pro Vás připravena Gourmet snídaně se šumivým vínem, lososem a dalšími pochoutkami. K večeři Vám bude servírováno čtyřchodové menu s možností výběru hlavního jídla. Jedenkrát týdně na Vás bude čekat speciálně věnovaná večeře italské či asijské kuchyni.

Vánoční pětichodová večeře (25.12.) a silvestrovská sedmichodová večeře a celý večer sýrový bufet.

Předem, při zajišťování zájezdu je možné objednat bezlepkové (bezmléčné) jídlo (bez objednání je za toto jídlo příplatek 5 EUR / den).

Sport a zábava

Pro zpříjemnění pobytu na Vás čeká turecká parní lázeň, sauna, infrakabina, vířivka, saunový bar "Aquaris" s osvěžujícími nápoji. Otevírací doba je od 15:00 do 20:00.
Jedenkrát denně máte zdarma vstup do vodního světa, který je 500 metrů od hotelu.
Pro sportovce je připraveno fitness.

Slevy

děti na 3.a 4.lůžku do 10let -50%,10- 14,9 let -30%

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
ERHART H3944
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA