BELMOND SANCTUARY LODGE *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Region Cusco je region v Peru na jihovýchodě peruánských And. Hlavním městem je Cusco. Země je většinou hornatá. Průměrná nadmořská výška je 3 399 m n. m. Sněhem pokryté hory, jako např. Ausangante, Yañaloma a Salcantay, dosahují výšky přes 6 000 metrů. Z jezer můžeme jmenovat jezero Laguna Huacarpay. Nachází se ze mnoho ruin z bývalé incké říše.
Belmond Sanctuary Lodge se nachází u světoznámého Machu Picchu, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, a byl zvolen za jeden z nových divů světa. Hotel je umístěn téměř 2500 metrů nad mořem. Nachází se jen kousek pěšky nebo autobusem od města Aguas Calientes a 80 kilometrů od Cusca. V nedávné době prošel rekonstrukcí. Personál je k dispozici 24 hodin denně a nabízí i možnost rezervace lístků a velkou nabídku výletů.

Vybavení hotelu

Nádherné zahrady hotelu jsou ideálnímÍm místem pro relaxaci během vašeho pobytu a mohou se pochlubit úchvatným výhledem na Machu Picchu. Belmond Sanctuary Lodge nabízí širokou škálu masáží a aromaterapeutických ošetření.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 31 pokojů ve třech různých kategoriích ubytování: pokoje Superior (od 15 m2), pokoje Deluxe s výhledem na hory (od 17 m2), a presidentská apartmá (od 35 m2), Pokoje jsou vybaveny king-size postelemi nebo oddělenými lůžky, mramorovou koupelnou (pouze se sprchovým koutem), zařízenou terasou s výhledem do dvora nebo na hory,LCD satelitní TV a DVD přehrávačem, rádiem s budíkem s dokovací stanicí, minibarem. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu.

Stravování

V restauraci Tampu si vyberte z pokrmů mezinárodní nebo peruánské kuchyně a zároveň se můžete vychutnat stylovou a moderní atmosféru. Tinkuy je bufetová restaurace servírující vynikající každodenní snídaně formou bufetu. Jistě si vyberete z mezinárodních a peruánských pokrmů, spolu s výživnými saláty a lákavých dezertů. Odpočiňte si po náročném dni v Tampu baru s tradiční Pisco Sour nebo uklidňujícím čajem muña.

Sport a zábava

Okolí Machu Picchu nabízí řadu nádherných výletů a treků, které je možné podniknout s průvodcem či bez něj.
Wellness centrum v areálu hotelu disponuje 1 samostatnou místností s procedurami. Poskytované služby: hloubkové masáže, masáže lávovými kameny, sportovní masáže a procedury péče o obličej. Lázeňské zařízení nabízí různé procedury, jako jsou například aromaterapie a reflexologie.
Wellness centrum má otevřeno denně.

Stránky hotelu

http://www.sanctuarylodgehotel.com/web/omac/machu_picchu.jsp

Poznámka:

Zajímavá místa v okolí:
Chrám kondorů - 0,4 km
Huayna Picchu - 0,9 km
Park Wiñay Wayna - 0,5 km
Museo de Sitio Manuel Chavez Ballon - 6,4 km

Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
BELMOND SANCTUARY LODGE H3468
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA