HOTEL CASABLANCA RESORT ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel je umístěn na krásném útesu, v harmonii s přírodou, mezi Atlantským deštným pralesem, řekou a oceánem. Z belvedéru můžete pozorovat delfíny a jejich úžasná představení. Najdete zde klid a pohodu, stejně tak jako nedotčené pláže Tibau do Sul a Pipa.

Vybavení hotelu

Resort Casablanca se skládá ze 14 chatek, má mezinárodní restauraci, pokojový servis, bazén s výhledem na oceán, plážový bar, společenskou místnost, parkovací místa na privátním zastřešeném parkovišti, čistírnu a službu hlídání dětí. Hotel nabízí lékařskou péči a lékárnu.

Vybavení pokoje

Bungalovy mají balkony, houpací síť, verandu, klimatizaci, barevnou TV, minibar, hudbu na pokoji, telefon, vanu a stropní ventilátor.

Sport a zábava

Hotel nabízí svým aktivním hostům bazén, tělocvičnu se saunou, tenisový a basketbalový kurt. Lze uskutečnit také výlety – autem, lodí či na koni. Najdete zde i půjčovnu aut a internet.

Náš názor

Komfortní hotel, kde naleznete vše, co od své dovolené očekáváte. Nemusíte se bát ani o své ratolesti, o něž bude dobře postaráno. Možnost širokého sportovního vyžití i vyzkoušení lákavých výletů.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
HOTEL CASABLANCA RESORT H1100
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA