MAGDALENA GRAND BEACH & GOLF RESORT - golf ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Magdalena Grand Beach & Golf Resort se nachází mezi krásnou písčitou pláží v zátoce Little Rockly Bay omývanou azurově modrými vodami Atlantiku a 18ti jamkovým přilehlým golfovým hřištěm. Magdalena Grand Beach & Golf Resort leží 10 minut jízdy od známého Pigeon Point a 30 minut jízdy od Argyle Falls a město Scarborough je vzdáleno 10 min jízdy.

Vzdálenost od letiště

Mezinárodní letiště Arthur Napoleon Raymond je 5 minut jízdy od resortu.

Vybavení hotelu

Magdalena Grand Beach & Golf Resort nabízí svým hostům celkem 178 pokojů a 22 suite s výhledem na moře, soukromou pláž, vířivku a 3 bazény se sluneční terasou, 4 restaurace a 3 bary. Hosté tohoto úžasného komplexu se mohou těšit na golfové hřiště, tenisové kurty, dětský klub, lázeňské služby, banketové a konferenční prostory a 5* potápěčské centrum. Hosté se dále mohou při svém pobytu věnovat řadě dalších aktivit jako je pěší turistika, pozorování ptáků, kite surfingu či jízdě na koni.

Vybavení pokoje

Prostorné a vkusně zařízené pokoje a apartmány mají bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, klimatizaci, stropní ventilátor, psací stůl a TV se satelitním příjmem. Všechny pokoje mají také lednici, balkon a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, vanou a toaletními potřebami zdarma.

Pláž

Hotel se nachází na 4 km dlouhé písčité pláži s širokou nabídkou vodních sportů.

Golf

Magdalena Grand Beach & Golf Resort má k dispozici vlastní 18ti jamkové golfové hřiště.

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
MAGDALENA GRAND BEACH & GOLF RESORT - golf GH4028
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA