WELLINGTON HOTEL MADRID - golf *****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel Wellington Madrid se nacházející se v centru města byl založený roku 1952, hotel prošel kompletní renovací v roce 2009. Hotel je situovaný ve čtvrti Salamanca, v 1.8 km od takových památek, jak Královský palác v Madridu, El Oso y el Madrono Madrid a Queen Sofia Arts Center (Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia) a přibližně 5 minut cháze od Serrano Street, Alcala Gate (Puerta de Alcala) a Museo del Prado.

Vzdálenost od letiště

Letiště Madrid-Barajas (MAD) je od hotelu vzdáleno 13.1 km

Vybavení hotelu

Hotel Wellington nabízí svým hostům celkem 250 nekuřáckých pokojů, restauraci a bar, venkovní plavecký bazén, krytý plavecký bazén a sluneční terasu. Hosté mohou využít obchodní centrum s moderním audiovizuálním vybavením, k dispoziic je kopírka a 24-hod recepce.

Vybavení pokoje

Pohodlné pokoje jsou vybavené soukromým balkónem, individuálně nastavitelnou klimatizací, sejfem, Wi-Fi a satelitním TV.

Stravování

V rámci ubytování je hostům nabídnut bufetová snídaně podávaná v kavárně. Restaurace nabízí svým hostům pokrmy mezinárodní kuchyně a Snack bar podává snacky a tapas.

Sport a zábava

K relaxaci a odpočinku slouží sauna, skotská sprcha a pára. Ti aktivnější mohou využít hotelovou posilovu či si zapůjčit jízdní kola.

HODNOCENÍ TripAdvisor
Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
WELLINGTON HOTEL MADRID - golf GH4038
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA