SPORT MPM HOTEL ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

4* MPM Sport Hotel se nachází v horském městečku Bansko, v těsné blízkosti lyžařského vleku Gondola a 5 minut od centra. Centrální autobusové nádraží je od hotelu vzdáleno 2,5 km. Od roku 2009 se jedná o prominentní hotel v této oblasti.Hotel má zahradu s otevřeným krbem a lehátky, lobby bar s lehkým občerstvením a restauraci s à la carte pokrmy a víny. K dispozici je také půjčovna lyží a bezplatná lyžárna. Hosté, kteří přijedou autem, mohou využít soukromé parkoviště hotelu zdarma. Kromě pokojové služby, 24-hodinové recepce a lékařských služeb mohou hosté využít i kadeřnictví a směnárnu.

Informace o lyžařském středisku Bansko:
Bulharská oblast Bansko je jedním z nejznámějších a nejmodernějších zimních sportovních center ve východní Evropě. Tato SKI AREA disponuje 16 vleky a nabízí pestrý výběr sjezdovek. 48 km a nachází se ve výšce až 2 560 m.
Lyžařský areál je rozdělen do tří lyžařských stanic, které jsou spolu propojeny sjezdovkami. Jejich délka je 48 km a nachází se ve výšce 2.560 m. Zajímavostí je, že se zde nachází světově nejdelší sjezd. Z nejvyššího bodu SKI AREY - vrcholu Todorka se sjede celkem 16 km a překoná se 1570 výškových metrů až do údolí. Pro běžkaře má oblast Banska k dispozici 5 km krásně upravených tratí. Pro nelyžující turisty nabízí Bansko různé výlety po zimní krajině, výlety na sněžnicích a pro lyžaře noční lyžování na sjezdovce do údolí. Velmi oblíbená je zde úzkokolejka, která jezdí několikrát denně a je velmi oblíbená.

Vzdálenost od letiště

Nejbližsí mezinárodní letiště v Sofii je od hotelu vzdáleno cca 95 km

Vzdálenost od sjezdovek

Nejbližsí lyžařský vlek Gondola Lift je vzdálen od hotelu 250 m
V Bansku je k dispozici moderní a rozmanitý snowpark, který se díky různým skokánkům a překážkám a dokonce jedné u-rampě postará o dostatek adrenalinu a zábavy pro freestylisty. Tento Fun park leží ve výšce 2 500 m n.m.,klienty sem vyveze pohodlná sedačková lanovka Plato. Jedná se o prvotřídní areál s různými trubkami, bednami a na skokánky různé velikosti. Tento snow park se řadí k jedním z nejlepších v Evropě.

Vybavení hotelu

Hotel Mpm Sport nabízí pohodlné ubytování následujících typů: Apartmá typu Deluxe, Standardní apartmá a Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe. Každý je vybaven zařízením z třešňového dřeva, dvojitými prosklennými okny, minibarem, TV s plochou obrazovkou, pohovkou a centrálním vytápěním. Rovněž mají en suite koupelny s osuškami, sprchou a toaletními potřebami zdarma. Některé apartmá mají balkon s krásným výhledem na pohoří Pirin.

Stravování

Pokrmy vegetariánské kuchyně a další se podávají formou "a la carte" a v bufetovém stylu v hotelové restauraci. Cosy Lobby bar nabízí lehké občerstvení s otřevřeným ohněm a terasou.

Sport a zábava

Wellness centrum zahrnuje římské lázně, parní lázeň, saunu, venkovní vyhřívanou vířivku a řadu specializovaných tělových i kosmetických procedur.

Krytý bazén (po celý rok)
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness (za poplatek)
Sauna
Lyžování
Prodej skipasů
Půjčovna lyžařského vybavení
Lyžárna

Stránky hotelu

www.mpmhotels.bg/eng/htmls/sport.html

Poznámka:

Nejbližší zajímavá místa:

Gondola Lift 250 m
Molerite 1,4 km
Bansko Municipality 1,6 km
Holy Trinity Church 1,7 km
Chapel of the Holy Virgin 1,7 km
Chalin Valog Lift 2 km
Akademika 5 km
Shiligarnik - Highland 6 km
Shiligarnik - Todorka 6 km
Ski Lift Banderitsa 1 6 km

Nejoblíbenější zajímavá místa v této oblasti

Mezhdinna Todorka 7 km
Bansko Lift 8 km
Todorka 9 km
Ski tracks Bansko 9 km
Bansko - Banderitsa Meadow 9 km
Vihren Peak 9 km
Belitsa 16 km
Dobarsko 16 km

HODNOCENÍ TripAdvisor

Google mapa

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
SPORT MPM HOTEL H4440
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA