GUINNESS MPM HOTEL ****

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Hotel MPM Guinness je 4 hvězdičkový, šesti podlažní horský hotel, který se nachází v centru Banska, nedaleko známého Vichrenu, Ski Bansko a Ski Bansko by Traventuria. V r. 2006 byl kompletně zrekonstruován. Krátkou procházkou se dostanete do horských parků a ke sjezdovkám.
Hlavní centrum Banska se od hotelu nachází pouhých 5 minut pěší chůze, centrální autobusové nádraží pak 2,5 km. Hosté, kteří přijedou s osobním vozem, mohou využít soukromé parkoviště hotelu.
Vjezd do lyžařského areálu Bansko si můžete zakoupit na recepci. Od 20. prosince do 31. března hosté využívají bezplatný transfer na sjezdovky. K dispozici je také půjčovna lyží na místě. Mezi další služby nabízené v hotelu MPM Hotel Guinness patří zdarma úschovna lyží.

Informace o lyžařském středisku Bansko:
Bulharská oblast Bansko je jedním z nejznámějších a nejmodernějších zimních sportovních center ve východní Evropě. Tato SKI AREA disponuje 16 vleky a nabízí pestrý výběr sjezdovek. 48 km a nachází se ve výšce až 2 560 m.
Lyžařský areál je rozdělen do tří lyžařských stanic, které jsou spolu propojeny sjezdovkami. Jejich délka je 48 km a nachází se ve výšce 2.560 m. Zajímavostí je, že se zde nachází světově nejdelší sjezd. Z nejvyššího bodu SKI AREY - vrcholu Todorka se sjede celkem 16 km a překoná se 1570 výškových metrů až do údolí. Pro běžkaře má oblast Banska k dispozici 5 km krásně upravených tratí. Pro nelyžující turisty nabízí Bansko různé výlety po zimní krajině, výlety na sněžnicích a pro lyžaře noční lyžování na sjezdovce do údolí. Velmi oblíbená je zde úzkokolejka, která jezdí několikrát denně a je velmi oblíbená.

Vzdálenost od letiště

Hotel se nachází cca 96 km od mezinárodního letiště v Sofii

Vzdálenost od sjezdovek

Ski Bansko 670 m
Ski Bansko by Traventuria 890 m
V Bansku je k dispozici moderní a rozmanitý snowpark, který se díky různým skokánkům a překážkám a dokonce jedné u-rampě postará o dostatek adrenalinu a zábavy pro freestylisty. Tento Fun park leží ve výšce 2 500 m n.m.,klienty sem vyveze pohodlná sedačková lanovka Plato. Jedná se o prvotřídní areál s různými trubkami, bednami a na skokánky různé velikosti. Tento snow park se řadí k jedním z nejlepších v Evropě.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 119 individuálních pokojů, které jsou vybaveny balkónem, kabelovou TV, bezdrátovým připojením, telefonem IDD a osobním počítačem, koupelnou s fénem, sprchou a ručníky.
Typy ubytování: Studio pro 1 a 2 osoby, Apartmá s 1 ložnicí, Apartmá se 2 ložnicemi

Stravování

Hosté mají k dispozici vlastní restauraci, která nabízí à la carte pokrmy a vína. Pro lehké občerstvení mohou hosté navštívit lobby bar.

Pro děti

Dětský mini klub
Herna

Sport a zábava

Krytý bazén
Turecká/parní lázeň
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness (za poplatek)
Sauna
Lyžování
Prodej skipasů
Půjčovna lyžařského vybavení
Lyžárna

Stránky hotelu

http://www.guinnesshotelbansko.com/

Poznámka:

*U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Nejbližší zajímavá místa:
Gondola Lift 450 m
Molerite 850 m
Bansko Municipality 1,2 km
Holy Trinity Church 1,3 km
Chapel of the Holy Virgin 1,3 km
Chalin Valog Lift 2,6 km
Akademika 6 km
Shiligarnik - Highland 6 km
Shiligarnik - Todorka 6 km
Ski Lift Banderitsa 1 6 km

Nejoblíbenější zajímavá místa v této oblasti:
Mezhdinna Todorka 8 km
Bansko Lift 9 km
Todorka 9 km
Ski tracks Bansko 9 km
Vihren Peak 10 km
Bansko - Banderitsa Meadow 10 km
Belitsa 15 km
Dobarsko 16 km

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
GUINNESS MPM HOTEL H4469
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA