NXABEGA OKAVANGO TENTED CAMP

INFORMACE O HOTELU

Poloha

Nxabega Okavango Tented Camp se nachází na výhradním koncesním pozemku o rozloze 25 000 ha na okraji Okavango Delta, jež hraničí s Moremi Game Reserve, a naleznete zde nespočet volně žijících druhů živočichů. Kemp je známý pro své elegantní stanové ubytování, a může se pochlubit úchvatnými pohledy na stále měnící se deltu.

Vybavení hotelu

Devět exkluzivních stanových apartmánů, postavených na zvýšených dřevěných plošinách a obratně umístěných pod baldachýny ebenových stromů, ničím nenarušují idylickou atmosféru okolní přírody. Dále jsou zde hostům k dispozici pohodlné jídelní venkovní i vnitřní prostory, jež jsou vybaveny nábytkem z místního dřeva, rákosu a došek, safari obchod a bazén s rozlehlou terasou s nádherným výhledem do okolí.

Vybavení pokoje

Každý z přilehlých stanů má vlastní koupelnu se soukromou verandou, jež nabízí úžasný výhled do divočiny.

Sport a zábava

Safari, vyjížďky na mokoro (tradiční místní kanoe) nebo na motorových člunech, program pro děti, rybaření, pěší výlety do buše.

Poloha

Vítejte ve světě luxusního safari. Je pro Vás připravený ten nejexklusivnější program skvělého safari, panenské nedotčené přírody, dobrodružství a zároveň komfot a pohodlí maximálního luxusu, který lze v této oblasti dosáhnout.

Mezi jednotlivými národními parky je pro Vaše pohodlí zajištěna přeprava soukromým 9-ti místným letadlem 208 B,

Safari budete absolvovat v luxusních teréních vozech s maxiámlním pohodlím.

1.DEN

Odlet z Prahy.

2.DEN

NXABEGA OKAVANGO TENTED CAMP
Po příletu na letiště Maun budete srdečně přivítáni zástupcem naší partnerské kanceláře, který Vás doprovodí letadlu vnitrostátního přeletu do luxusního kempu Nxabega, kde strávíte dvě noci.
Nxabega Okavango Tented Camp nabízí krásné ubytování v safari stanech východoafrického stylu, postavených na vyvýšených platformách s vlastní verandou a okouzlujícím výhledem na okolní lužiny.

Užijete si zde pravé africké dobrodružství, prozkoumáte meandry na klasických kanoích makoro, hlubší kanály delty si projedete na palubě motorového člunu, užijete si procházky v přírodě v doprovodu profesionálního průvodce nebo klasické safari v otevřeném 4x4-safari vozech v lesích Mopane a na otevřených pastvinách. Vrcholem bude jistě podvečerní safari pod nebem plným zářících hvězd, jež jistě bude nezapomenutelným zážitkem pozorování divoké zvěře v Botswaně.

3.DEN

NXABEGA OKAVANGO TENTED CAMP

4.DEN

XUDUM OKAVANGO DELTA LODGE

Po snídani budete letecky přepraveni hlouběji do srdce delty a to do Okavango Delta Lodge, kde strávíte další dvě noci.

Bludiště šumivých lagun, meandrující kanály a zarostlé ostrovy hemžící se divokou zvěří, to vše a mnohem víc nabízí Okavango Delta, která leží jako šumivý klenot v srdci pouště Kalahari. Známá jako "řeka, která nikdy nenajde moře" s křišťálově čistými kanály s jejich jako papyrusem lemovanými břehy a úrodnými ostrůvky. Delta je nabízí útočiště živočichům žijícím jak ve vodě tak na souši, nalezneme zde elegantní červené Lechwe a plachého Sitatunga, lvi, gepardy, leoparda a afrického divokého psa, také velká stáda slonů a buvolů, hrochy obývající hlubší kanály a mnoho dalších vodních i suchozemských živočichů.

Ubytování v Xudum Okavango Delta Lodge nabízí safari apartmány zařízených v příjemných tónech čokolády a ebenu, apartmá se vyznačuje velkou vanou a romantickou sprchou pod širým nebem. Venkovní sezení s nádherným výhledem do okolní divočity.

Aktivity zde nabízejí neodolatelnou kombinaci vodního dobrodružsví a dvakrát denně safari v otevřených 4x4 safari vozech, plavby kanoí Mokoro, procházky s průvodcem. Vyhlídkové lety vrtulníkem, jsou k dispozici za příplatek.

5.DEN

XUDUM OKAVANGO DELTA LODGE

6.DEN

XARANNA OKAVANGO SAFARI LODGE

Po chutné snídani vám budete opět letecky přepraveni do Xaranna Okavango Tented Campu, kde strávíte tři noci.

Xaranna Okavango Tented Camp nabízí ubytování v intimních apartmánech, umístěných jako ptačí hnízda nad papyrusy. Apartmá mají privátní ochlazovací bazény a útulnou místnost s vlasním krbem.

Aktivity zahrnují dvakrát denně safari v otevřených 4x4 safari vozech, procházky buší, projížďky na kanoích Mokoro (sezónní).

7.DEN

XARANNA OKAVANGO SAFARI LODGE

8.DEN

XARANNA OKAVANGO SAFARI LODGE

9.DEN

odjezd
Dnes Vás Váš průvodce doprovodí na letiště Maun, odkud odletíte zpět do Prahy.

Ceny tohoto hotelu jsou na vyžádání v naší cestovní kanceláři. Vyplňte prosím tento poptávkový formulář s Vašimi požadavky a my Vám cenovou nabídku na tento hotel zašleme obratem na Váš e-mail.
Váš tým turbošneků
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VAŠÍ DOVOLENÉ
NXABEGA OKAVANGO TENTED CAMP H3275
- 
- 
Ceník

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA